Šta te nervira?

  1. Second of all, vece bi mi interesovanje pobudili i kada bi pisali o parenju puzeva.

    Парење пужева је занимљиво, изгуглај. Гађају се стрелама и љубе се и свашта.

  2. Парење пужева је занимљиво, изгуглај. Гађају се стрелама и љубе се и свашта.

    Mislila sam da sam jedina kojoj je to zanimljivo. Secam se te lekcije jos iz osnovne skole. Porastao si mi jos malo u ocima upravo, Cace.

  3. ili parenje vukova, prezanimljivo.

  4. parenje svinja.kada priplodni brav na glasu naskace na krmacu,a vlasnik brava tanaci cenu i obecava 10 prasica.k'o da on jebe.

  5. kad me neko zove na fon, a zvucnik pocne da vristi

  6. Mrzim kad neko ispiša dasku na vece šolju a to nisam ja.

  7. nervira me nesneg zimi,al sad je ok

  8. sada bi bilo lepo da napada,pa i da se zadrzi,a ne da padne,pa se topi,pravi bljuzgu.po prognozi kazu da ce biti jebeno sutra.krece jebeno u noci izmedju subote i nedelje.u principu,takve i treba da budu temperature.danas k'o beduin oblacenje.ninzda stajl,namotan svim i svacim.

  9. danas 17 dukseva i deka

  10. Ma mi smo se razmazili, navikli na 15 stepeni u januaru. Ovakvo vreme k'o sto je sad i treba da bude. I neka ga, nek pada jos, hocu da se sankam.

  11. to i ja kazem,zimske carolije

  12. kada se dobro obuces,nema zime.ako hoces da se pederises i teras modu,ko te jebe-smrzni se.

  13. Kratka jaknica = ozebla guza, nije lako ni modu terati.

  14. nije ni jeftino.
    bice veceras onih sto se obuku k'o da je prolece,posebno zenskih.jebi ga,treba popiti par pica,a imas samo 200 dindzi.ovako je lakse,primetice te neko.to sto ces krepati,k'o ga jebe.

  15. popusim pljugu i odo na zimske carolije

  16. Nervira me ova gamad na Fejsbuku koja je tek nabavila Telefone sa WIFI-jem pa svaki dan izvještavaju o tome da sjede u kafani ispred kuće i da piju kafu.

    Mudo Marijanovo with Gurbet at Svinjac drinking sperma.

  17. Ko jedna seljancura sto ju poznajem, napise status i dole pise With BlackBerry, pa za 20 minuta opet neki glupi status pa pise With IPhone.
    Znamo da tata ima firmu...

  18. Sve to treba šamarati.

    Nego šta bi sa telefonom, nabavi li šta?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.