Prijava

Likovi koji igraju Dotu i od toga prave smisao života. Idite bre jebite nešto, jebala vas dota!

Jebu u pauzama i kad ih ubiju.

Osobe koje u po riječi ubacuju veliko slovo, na primjer: biJo, vidiJo, glOva, i slično. Dakle pazite kolika su to govna od ljudi: koristi se tom trulom forom kako bi ispao duhovit jer je ubacio slovo tamo gdje ne treba, ALI ne previše duhovit jer ljudi mogu da pomisle da on zaista piše "bijo" umjesto "bio" i da je prema tome nepismen, pa će tako nakaradno ubaciti jebeno veliko slovo u tu riječ kako bi raja rekla/pomislila: "Aaaaaaa vidite kako je ovaj lik genijalan, stavio je veliko slovo u po riječi čime nam naglašava da je on pametan jer zna da tu ne treba to slovo, a u isto vrijeme je toliko duhovit jer je ubacio nepotrebno slovo u tu riječ što je zaista smiješno, haahah, hajdemo se svi smijati ovoj njegovoj nenadjebivo smiješnoj šali!"
Kako da objasniš govnetu kolika je glupost to što radi? Kako da mu objasniš da čak i da jeste fora pisati nepravilno, da to trebaš raditi bez umetanja očitih ispravki u tu istu foru, jebote je l' moguće da se ljudi furaju na to?!
I nervira me ovaj smajli koji namiguje. ;)
Glupa si. ;)
To se piše odvojeno. ;)
Ne raspravljam se s budalama. ;)
I onda uslijedi najgora moguća kombinacija, tipa: Ne, ni ja nisam vidiJo. ;)
Šta namiguješ koji kurac? Jebeni glupi provokatori.

Kolegice, na tvom mestu bi nešto za smirenje... šta? PopiJo!

koleginice, bolje bih ti bilo da se smiris malo....jer se tako ponasa po forumu???

pezose, mislim da je zaslužila dozu tvojih pesnaja.
hehe ;)

sto da ne, niko nije dovoljno nezan da ga pezos ne bi raskrvario pesnajama

Da, slažem se... nije mi jasno zašto neko piše sjekira, kad može lijepo śekira

Ljudi koji pričaju o šuljevima. Da, šuljevima jebenim. Znam nekolicinu koji su životno zaintrigirani tom bolnom problematikom zalaska digestivnog trakta, da se tako valsinarbski izrazim.
"Eee, znate onu XY? To mi je nova koleginica. Super je lik. E, da, ima šuljeve."
:utišan, ozbiljan tom, ničim izazvano obraćanje površnog poznanika: "Brate, da ti kažem, espreso je zakon. Znaš li da mi je espreso pomogao da izlečim i šuljeve!"
"Da, da, XY (supruga mu) je imala šuljeve."

Sač pejnful eshols!

jos gore - ljudi koji imaju potrebu da podele s okolinom izgled, boju, konzistenciju i miris svog minulog rada, danekazem govana. a da, i obavezno osecanja koja su ih povodom toga obuzela.
dafak??

jos gore - ljudi koji imaju potrebu da podele s okolinom izgled, boju, konzistenciju i miris svog minulog rada, danekazem govana. a da, i obavezno osecanja koja su ih povodom toga obuzela.

+milijon
Znam par njih a jedan je svaki put samo o tome pricao pa sam ga zajebavao da je sociolog govana.

dobro, al kad pogledas, to ima i pozitivnih strana. oguglas skroz, vise nista ne moze da te zgadi

Када у току разговора провалим да проблем мог саговорника све више и више постаје мој проблем. ШКК?

Jos je ovaj stalno pricao da po frojdu se bebe tako u stvari zadovoljavaju i da je zato tolki merak kad sere itd.

Nemoj sad da serete. Sad kao gadljivi na priče o govnima, a tema o govnima vam je vjerovatno vrhunska.

E video sam na toj temi da pola ljudi kaze da im najbolja tema na forumu. Jbg ipak izgleda da dosta ljudi voli govna i optereceno je istim. A i na definicije o govnima uglavnom dajem minus.
Kizo na komjoj temi ti bese pitao jel moze spem pa odgovorio kako ne moze brate mili?