Prijava

Nemoj sad da serete.

Sad kao gadljivi na priče o govnima, a tema o govnima vam je vjerovatno vrhunska.

Kontradiktoran neki čoek

Otkud znam.
To je bilo nekad, doke je spem imo smisla, dok je bio živ forum. Štaš spemovat na temama o gejvijačima i košarci.

Нервира ме што овај форум све више личи на моју славу. Само се сере нешто о политици.

Jebač, ovo je zlatno vrijeme foruma po tvom ukusu.

Памтим и боље дане.

Baci pogled desno i reci tu političku temu u aktivnim.

Сад тренутно нема фала богу јер се вероватно екипа није пробудила. Биће после разна срања у босни, труле србије, пичке материне. Оћу бре да спемерске теме које отвори Оланик или неко други трају дуже од петнес минута.

kada sam navaren i kad neko dize tenziju oko mene
ili insistira na prevelikoj prici posle tek sprzene buksnetine...
polako,matori,sacekaj da se spusti malo,ne mogu da saberem misli jedno sa trecim,a pogotovo da progovorim

Pišljivi kabl od punjača za mobilni, ima 20cm jebenih, mislim da sam bar 20 puta oborio mobilni. Ne možde do uveta da mi dođe kad sedim. Mogu da naprave mobilni jači od desktop računara, al' im je zato normalan kabl nuklearna fizika.

Nije da me nervira ali se pitam čemu sve one američke emisije o kupovini i prodaji, sve živo se prodaje, upališ kablovsku ka da si na pjacu u Tuzi. Što ti je narod, kad gleda nešto, onda samo to i gleda.

Nerviraju me ljudi koji šapuću u društvu, ali obično moraju da šapnu malo glasnije, pa ih svejedno čuješ, a to dodatno iritira jer onda moraš da se praviš da ne čuješ kako ne bi izgledalo da zabadaš nos u tuđe stvari.

Nerviraju me ljudi koji šapuću u društvu, ali obično moraju da šapnu malo glasnije, pa ih svejedno čuješ, a to dodatno iritira jer onda moraš da se praviš da ne čuješ kako ne bi izgledalo da zabadaš nos u tuđe stvari.

pre 13 minuta
istina...pravi seljoberi

Hrvatske serije, krenuvši od Naše male klinike do one safunjare Villa Maria. Ustvari i hrvatski glumci. I sinhronizacija crtanih na hrvatski jezik. Uvijek mora biti neki Šime iz Dalmacije sa užasno iritirajućom dalmatinskom pričom.

Hrvatske serije, krenuvši od Naše male klinike do one safunjare Villa Maria. Ustvari i hrvatski glumci. I sinhronizacija crtanih na hrvatski jezik. Uvijek mora biti neki Šime iz Dalmacije sa užasno iritirajućom dalmatinskom pričom.

+1

gde ste naleteli na simeta iz dalmacije?ako ne gledate hrvatske kanale,tesko da ce te naici na simeta.sem sto je donia frisku ribu.

Gledamo hrvatske kanale.