Prijava

a sta rade psi osim sto laju i jebu se po ulici.

da to i pisaju gde stignu

nasrcu i na ljude, oce da jebu ljude

ih sto nisam komunalac pa da kaznjavam gazde pasa.samo kazem mali staford ti nema korpu-5 hiljada!nisi ocistio govna-5 hiljada.ako nece da da licnu kartu da bi mu napisao kaznu zovem interventnu brigadu

ako pocne nesto:e nemoj brate zaboavio sam stavicu drugi put onda kazem:nemoras da stavis ni drugi put ali ces opet da platis 5 hiljada

Što velika većina vozača u srbiji misli da hitna, policija ili vatrogasci pod rotacijom mogu da prođu kroz crveno na semaforu.

kad me thilmo cima da mu dam da mi pusi

Mačke su daleko bolji KUĆNI ljubimci (dakle za u kuću). Kera baciš u dvorište ako ga imaš, da te čuva od provalnika i sere po istom. Mačku čak moreš naučiti da sere u han pijesak, ziro truda a maksimalno uživanje kad ti se sklupča pored glave dok spavaš. Šta vi mislite da su one bakute usedelice lude što ih drže po pet šes?!

Što velika većina vozača u srbiji misli da hitna, policija ili vatrogasci pod rotacijom mogu da prođu kroz crveno na semaforu.

Zato sto bi i trebali da imaju pravo,ako zaustave celu raskrsnicu i bude bezbedno da prodju.Sta hitna vozi nekog kome zivot visi o koncu i sad ce da ceka minut.Oce kurac.Znam da po zakonu ne smeju.

Mačke su daleko bolji KUĆNI ljubimci (dakle za u kuću). Kera baciš u dvorište ako ga imaš, da te čuva od provalnika i sere po istom. Mačku čak moreš naučiti da sere u han pijesak, ziro truda a maksimalno uživanje kad ti se sklupča pored glave dok spavaš. Šta vi mislite da su one bakute usedelice lude što ih drže po pet šes?!

pa sta znam triforce, moj deda je davno na selu imao sarplaninca koji mu je cuvao ovce pored tora, i taj pas je znao da zapusi sapama svoj cmar

Kad kažem ker mislim na neke omanje, a po meni što veći ker to pametniji, mada ne mora da znači. Imao sam rotvajlera koji je jeo sve što mu daš, srao mnogo ali samo u jednom ćošku i bio najdruželjubiviji pas kog sam ikada znao, jebote kapiram da bi se i provalniku umiljavao i lizao mu noge

mene plaše vlasnici kućnih ljubimaca, pogotovu kerova, dosad sam zaključio da nemam dodirnih tačaka sa takvim osobama, niti mogu s njima da razvijem odnos na duže staze

Zato sto bi i trebali da imaju pravo,ako zaustave celu raskrsnicu i bude bezbedno da prodju.Sta hitna vozi nekog kome zivot visi o koncu i sad ce da ceka minut.Oce kurac.Znam da po zakonu ne smeju.

Pa u tome he keč. Zato sam i napisao ono gore. Juče hitna prošla kroz crveni napravili udes i pacijent preminuo i još nekoliko povredjenih, a biseri u komentarima pišu kako hitna moze prodji samnom kroz creveno.

nervira me kad mi neko nabacuje ribu koja je gabor pa jbt nasta im ja licim.danas drugarica navalila da me upozna sa sestrom a sestra joj je anoreksicna ima 30 kg kostur a ova mi prosipa pricu kako joj je sestra fina, dobra, vredna itd.doslo mi je da joj kazem:jel si ti svesna na sta ona lici, a njoj je bitno samo da uvali nekom sestru, samo gleda svoj interes ne interesuje je dal to meni odgovara.i to mi neka drugarica.znas da ona zna da pravi i zimnicu kaze mi ona.pa mnogo me boli kurac za zimnicu ne treba mi spremacica zimnice sam cu da naucim da je pravim ako treba.treba da gadjam u neku kosku pa da slomim alat.a ja sam njoj nabacivao lika koji je gradjen ko apolon svako jutro on ustaje u 6 kad svanjava, radi pozdrav suncu pa onda sklekove i ide na trcanje

pa jbt nasta im ja licim

још нико није окачио ону слику после овога?

sta se ti javljas imas 150 kg

Ja rekao da neću više Pukija da kačim jbg