Prijava

labokv, znas kako kazu....

ima tri istine kako izgledamo...prva je kako izgledamo sami sebi, druga je kako izgledamo drugima i treca je kako stvarno izgledamo

On je neistina kako izgleda.

i mršave vole kad ih siluješ

Što se tiče izgleda, mene sramota bukvalno kolika sam veprina postao preko zime, sramota me glavu da slikam a kamoli trbuh

I ja sam dodao malko, al opet ja sam mator. Tako da sam i dalje lepa jedinka ljudske vrste.

Nego, labavi našo marka da protiva za izgled hahahha.

Jes mare debeo al realno nije ružan, tj da hiće nože da smrša i ok bi izgledao.

A labavi, onaj retardirani rakun nikad neće biti drustveno prihvatljiv.

tilmo kakve ti gluposti pises.tebe mogu da prehvate jedino mentalno zaostali

Pišem realno brt, ako je ono tvoja fotka onda jbg, peobaj da barem budeš duhovit i harizmatičan. Mada, gledaj bolje da se enormno obogatiš.

odakle ti to da licim na rakuna vise licim na lurca iz porodice adams.a kad bi morao da pogadjam kako ti izgledas posto se to ovde ne zna onda mi jedino pada na pamet onaj iz gospodara prstenova sto zivi u pecini.

ma tipično điđan u belim čarapama i lakovanim cipelama.
kožna jakna svadba fazon
emsi stojan nešto slično
ima glavu kao ratkapnu

Kako se to ne zna kako izgledam pa ja sam svima poslao zahtev na fb cak i onim laznim profilima, boli me kurac, ko da imam nesto da krijem. Cu posaljem i tebi daj link.

postavi sliku ovde.sta ces mi na fb

Nervira me zima preko zime se ugojim al' pošto ovde nema zime samo dugo leto i proleće u ovo vreme smršao sam tako da sad imam 88kg ali i dalje mi glava ko u teleta

Meksičko-ciganskog teleta

To nije do godišnjeg doba XD

Deny dobio djete mislim

Viđao sam svašta po netu, al me iz nekog razloga ovo baš potreslo, tj ostavilo jak utisak.