Prijava

Nervira me sto rasni/bobrok otvara spem teme na forumu, spemuje isti, vredna sve, a onda plače kod bohora??! da neko bude banovan.

Odstranite rasnog/bobroka ako iole poštujete pravila sajta.

Nema ni 23,7 posto tvog imecilizma.

23.7 je nova i prejaka fora. Uhvati se za uši sa rasnijem i poigrajte.

Jbg ne mogu da smislim nista ekstravagantno kao “lignjoslav”, “siptar” ili “hahahahaha rasni”.

ajde malo oladite danas sa tim forama tilmo, bombas, bobrok i ostali, bas sugavo skechovanje citav dan, smara vec prilicno

Ja nisam znao da je Bob Rock Rasni, jbg.

tilmo kobasičar pedofil

I ja danas saznao mada svejedno cim vidis nik bob rok sve ti je jasno

JE-BI RAS-NI GUL-PE GRO-BA-RE GUL-PE GLO-DA-RE GUL-PE GLO-DA-RE ! ! !

ПОЛИВАЈЈЈЈ ХАХА

Hahah, koliko višesmislena fotografija, rekao bih, oslikava mnogo toga

Vučićev odnos prema potčinjenim mu obor-knezovima, kad se ovi krenu ponašati k'o carevi na lokalu, e mojne toliko da prskaš sirotinju, mislim ne gasi olololo ali moje je bilo da ti skrenem pažnju radi očuvanja privida moje političke korektnosti

Људи који мисле да су препаметни јер цитирају Рамба Амадеуса који је рекао како је национализам тема за људе који имају плату до 400 евра. Ако се неко пронађе у овоме нек ми се напасе муда да

Sta je toaletna vodu mamu joj po sred picke jebem i ko je izmisli sta je to????

Mislio sam da sam kupio aftershave a kad sam dosao kuci i otvorio vidim da ima onu pumpicu kao parfem pise nesto toilete pogledam ona sitna slova na pozadini pise toaletna voda

Који ће ти афтершејвови итд, купи машиницу ко господни. Машиница ти је десетина биткоина.

Vialpando

Moga kurca

Operando

Jel mogu ja ovo da mazem po licu posle brijanja ili ne???