Prijava

auuu kad bi kesic dosao u patrolu, ne bi bio svestan gde je dosao :) kako bih ga izdriblao sa par recenica, bas bih ga doveo u neprijatnu situaciju, imalo bi 500k pregleda, zavrsili bi na televiziji

Što se Kesića i generalno drugosrbijanskih novinara tiče, evo čovek se osvrnuo na njih u svojoj emisiji na yt dok je čitao vesti i na finjaka se popišao po njima u ove 4 minute https://youtu.be/Rcyx63bsUok

U teretani ljudi koji zasednu na mašinu i uzmu da drkaju telefon x minuta, niti šta radi niti da drugom narodu vežbati. Glavudžu onom pločom od tega nalupati.

Ovime si nam saopstio suptilno kao da ides u teretanu iako si IT-jevac, busted xD

oni ljudi koji pljuju slajm po trotoaru, pa pljuni negde sa strane gde se ne gazi jebem te usta ta smrdljiva ja

Dodjem da hvatam wifi i tandrljam šejk od vanile nisam reko da treniram, counter busted opaa xd

Ako se nisi slikao za instagram kao da nisi ni bio a kamoli sejk popio xD

E, da brt podseti me kad smo kod IT-ja. Nerviraju me situacije u koje mi neki dalji poznanici ulete sa pričom - e moj rođak/sin/ujkino čedo raskiva te kompjutere, bili mu mogao naći i srediti neki posao? - Nema problema, neka pošalje CV pa da vidimo za intervju nije stranka pa da zapošljavam preko veze, ako je dobar biće. Mali pošalje CV, nije ni spell check uradio kako treba, slika sa sunčanicama, znanje - pravio sajtove u word pressu 6 meseci. Dokurčilo, bar mesečno jednom neko na taj fazon uleti. Teži slučajevi ulete direktno sa - brate u kom programu ima najviše para? Ne zajebavam se ni sekunde.

Ma vi ste mnogo digli patku ajtijevci dodje mi sad da premlatim svoju suprugu koja je programer al ko ce onda donositi hleb na sto

Kako to mislis suprugu?

Hahaha e skoro mi se desilo luks da sam rodjakovog kuma upoznao i kaze mi lik kad je cuo cime se bavim kao e moj mali voli kompjutere ajde da dodje jedan dan da mu ti pokazes to da ga naucis

jbg kontam za 10 godina itijevci ce biti placeni kolko i prodavacice u kasi danas otprilike, bice ih previse....tako da nek uzivaju u svojih 80k dinara dok jos mogu

Haha pomesao sI nas sa tilmom xD a nema sanse da se to desi, jer je vecina priucenih debila i oni rade za neke tilmo plate

Hej ljudi ako niste skontali do sad gamby je programer i nije sirotinja

kad smo vec kod nerviranja vezano za struku
ja sam zavrsio njemacki i nervira me kad me neko pita moze li za 2 mjeseca nauciti za B1 nivo (minimalni stepen koji je potreban prilikom apliciranja za vizu)

Nervira te jer si potrosio 4, 5 godina za nesto sto moze da se zavrsi za 2 meseca?

Nervira te sto moras da konstantno ponavljas da moze

gamby
Haha pomesao sI nas sa tilmom xD a nema sanse da se to desi, jer je vecina priucenih debila i oni rade za neke tilmo plate

jebga, zar nije i za vecinu tog posla koji oni rade na frilanseru svakako dovoljno to priucavanje?

Nervira me izraz "porez na budale". Tebra nema poreza na budale nego si ti sirotinja koja gledam svaki dinar.