Prijava

Gotivan mi je pre bio Jovan Memedovic ali sad mi se malo sere od njega jer evo upravo na rts-u kenja kako treba svi da se vrate na selo kako je na selu lepo samo treba da se radi malo vise, kaze ako ste lenji onda je grad za vas. A on govno licemerno je rodjen, zivi, i nikad nije mrdno iz uzeg centra Beograda, osim kad snima svoje fensi emisije. Nije seo na traktor u zivotu

Novi update mesindžera

Укинули ми Месанжер јер нисам абдејтово

ја користим лајт сиротиња рулз

Kad neko kaže ajde napravi kafu...
Napravim ti brata dan ti jebem u pičku krvavi kafa se kuva jebeno

Нервира ме онај хипстер јасерштајн и рекламе за фанту.

Нервира ме ова сибирска студен и што се ниђе не може.

kad odem u goste pa mi ponude one smrdljive kineske kucne papuce
ne znam od cega nako smrde, ali mi toliko otrovno djeluju da imam osjecaj da ih prave od bloka reaktora u fukusimi

kad odem u goste gde nema tepiha a ne ponude me papucama

тактика опереш им под не морају они се цимају

Zene koje vole da putuju

kad im muskarac placa sve ostalo pa mogu da ustede za putovanje, onda pogotovo

Осисана латиница

Тражим сад која је добра тема.
Нервирају ме ове рекламе на јутјубу. Шта је бре ово? Ово никад није било. Има ли неко да ми препоручи нешто, ови адблокери и чуда не помажу.
РЕКЛАМЕ ПО ДВА И ПО МИНУТА ТРАЈУ, ТО ЈЕ СКОРО ЧИТАВА СИНАНОВА ПЕСМА, МАЈКУ ВАМ ЈЕБЕМ ЏАБАЛЕБАРОШКУ, ПА МОЖДА СУ ТО ДВА МИНУТА МОГ ЖИВОТА...

не може то да се уклони рођени. исто као ни рекламе на телевизији, такво време дошло. али сумњам да ти иједна реклама ту може трајати више од пет секунди, тад добијаш могућност да скипујеш

uBlock origin (ne blokira hrvate)

https://www.youtube.com/watch?v=f99igm05ntY

usracu se od ovog dnevnjaka vise, slepci ni ne snimaju nista dok neko iz SNS-a nema neki ispad pa onda kao naprave parodiju na to. Botovi klasicni

sta brate ocemo se posvadjati kad nam soros jednog dana ponudi da u patroli pljujemo vucica a vucic ne ponudi nista. trziste, javni posao je kurvarluk. he he he

можете да позовете кесића у патролу па да заједно играте президент ивл а док се то не деси прослиједи тај тикет кумим те гл

ово зло од ове енглеске несреће. али ту је велики џеј пи да опорави.

https://www.youtube.com/watch?v=aMcjxSThD54