Prijava

овај нови тренд у којем мма борци коментаришу ствари о којима везе немају

џо роган је почео са тим јебему маму ја

Нервирају ме разне Џо Роган појаве које дају експертско мишљење о 150 различитих тема а не разумију се ни лаички у 2 од тих.

Kad gledam NBA tabelu i piše ono 0.638 mrš be u pičkumaterinu. Ko kolko ima pobeda i poraza mi kaži jebemte.

Odnos društva prema ženi, uključujući i dobar deo žena, kao i femi naci grupacije koje navodno brane ženska prava.

Uglavnom situacija u kojoj srpskoj gospođi, majci i kulturnoj vaspitanoj ženi pridike drže nejebači, seljačine i moroni, ljubomorne krmače koje muževi i momci ne jebu, a brane ih nedojebane Staše.

Pravda za normalnu srpsku ženu.

Тандем Џакић - Бакочевић. Увек су ми били антипатични, ал почињу озбиљно да ми иду на курац.

Буквално су Мирољуб Петровић 2.0. Не постоји једна једина сфера у коју се разумеју и у којој су добри, а дају своје "експертско" мишљење на све шта постоји под небеским сводом. Пун их интернет, медији, интервјуишу их на сваких пола сата, а мајмуни не знају просто проширену реченицу саставити.

Дражи су ми Змајеви од Шипова, Кије Коцкар, Луне Ђогани и остале маскоте, бар су отворено дебили, а ови су три пута глупљи а упињу се из петних жила да делују паметно и продуховљено.

оно кад хоћеш да издркаш ко човјек и сваки јебени видео има неки генеричан назив типа младић јебе не своју полусестру тинејџерка јебе не своју разредну итд итд мислим који курац

MASSAGE G POINT, REAL ORGASM. THE GUY BROUGHT THE TEEN'S STEP-SISTER TO ORG

Parovi koji oće da igraju neki okretan ples u 0,7m kvadratnih u klubu.

Većina klubova ovde gde ima svirka su baš mali, jebemliga, tako je vazda bilo. Kad se napuni baš je tesno s prostorom. E onda se nađu lik i likuša koji se baš poneseni atmosferom odluče da pokažu šta su naučili na zadnjem času salse i jebeno vrte se tu neššto trte obavezno tamo gde bi ljudi trebalo da prolaze jer jebiga, po nekom prećutnom sporazumu tu se ostavi malo mesta. Al ljudi i dalje moraju da prolaze, i aravno, onaj ko prolazi će uvek da gura mene a ne ovo dvoje, iako je svima neprijatno i gledaju da ih ovi ne potkače.

Igraj bre tu za stolom, klati se pičkatimaterina, nije ti plesni podijum ovo ili svadba neka.

Ne mogu ovo reci nigde osim ovde:

Izuzetno me nervira kad se neko žali da nema vremena jer mnogo radi, a pritom nema pvc stolariju na kući, vozi auto od 500e, ima 30+ godina

Pa jel radiš za klikere pizda ti strinina

a pritom nema pvc stolariju na kući

А узгред ни до већег туристичког места попут Будве не може добацити

Žene koje voze mala auta i drže ukrasne kerove one bele maltezere u krilima pa se onako propnu na volan prednjim šapama
Ju

Kad nekome nije uključen poziv na čekanju nego je zauzet u 2019 godini

Kad pozovem nekog i prekine se veza iz nekog razloga onda on uhvati da zove mene a ja njega i tako 10 minuta
Alo majmune samo ostavi telefon pozvaću te opet ne možeš me dobiti dok ja zovem tebe a ja sam tebe zvao u prvi put

Pa i ona užurbano hoće da ti ispriča neki trač. Xd

Ljudski smrad, štrokava ukiseljena tela, devojke koje ne peru kosu po 10 dana, pa onda vežu neku punđu onako gore posred glave misleći da se tako ne vidi da im je masna kosa.

Када испљуне.

Boljo pa majka ti je dogovorite se lepo XD