Prijava

Orkana stavljaju i neki puder na kosu da zavaraju kao haha
Što ti je žensko

Нервира ме што на овим брзопотезним факултетима, где можеш за 6 месеци да стекнеш разна звања, без много труда, не постоји предмет Практична реторика у оквиру које би полазници научили да правилно изговарају своје звање, имена предмета, и општих појмова из области.

Ја сам за то да се уведе тај предмет. Капирам да би сви имали деветке и десетке. Шта ће да им шкоди.

kad idem ulicom i naletim na paucinu a ona mi se zakaci po kosi i po licu

"ja znam ponešto o tome" ljudi

Jutjuber omčo.

Nisam pogledao nijedan klip, hvala Bogu.

Ali po njegovim grimasama na thumbnailu zakljucujem da je to onaj najgori, najodvratnijii humor namenjen najnižoj od najniže klase žgadije, koji se služi prežvakanim eks-ju vicevima, predrasudama i mimikom Jove Radovanovića. Pljujem na sve to iz sve snage. Pu

Meni se zgadilo kad sam video onog slaninavog ciganina muđu kako snima klip iz kreveta a pored njega neka prelepa devojka.

Za najnizi sloj je meca cazin i njegov sin arslan glumac

kad idem ulicom i naletim na paucinu a ona mi se zakaci po kosi i po licu

Hoće to od muških paukova jebo li ih...

Ne volim sto Marina Cosic ima decka -.- pogotovo sto je lik go kurac koliko sam mogao videti, otidji do najblize prodavnice sresces dva takva lika usput. Jebem ga srecnog

Ne jaše konja kome liči nego ko ima druže

Pala mi kisa na kompjyter

Nervira me kad zapazim robotsko ponasanje kod ljudi to me uzasava koliko me nervira, kao tim robotskim ponasanjem pokazuju pristojnost i kulturu

Kad zaboravim pivu u frizu i ono zaledi ili jos gore pukne.

овај моронски јутјуб
ево већ 10и пут кликћем да ме не интересује јебени стивен колбер и његова политичка емисија и опет ми излази у фиду говна смрдљива дабогда вам опет пуцали по згради