Šta te nervira?

  1. Men idu na kurac roditelji koji vrište na djecu kad priđu bilo kojoj mački ili psu ko da su samom đavolu prišli. STOKO PUŠĆI DJECU DA SE IGRAJU!

  2. Нервира ме Мала Видра.

  3. aaaaaaaaaawwwwwwwwwww! :))))

  4. Kada neko ne odgovori na poruku na vreme.

  5. Selenijum, takoe! Pokaži marvi!55

  6. kad imam 2 sata sna i u tih 2 sata se probudim zato sto mi je vruce, pa zato sto mi se pisa, pa zato sto me uvati grc u nozi

  7. Сви ме овде нервирате, јебем вам кандило.

  8. Priče iz vojske. Jebem mu mater, i ja sam bio pa ne pričam. Ajde da su normalne priče nego samo neko baljezganje, preuveličcavanje. I grebatori koji nikad nemaju cigare. "Zaboravio sam da kupim." Aha. Kako da nisi.

  9. kad imam 2 sata sna i u tih 2 sata se probudim zato sto mi je vruce, pa zato sto mi se pisa, pa zato sto me uvati grc u nozi

    Pišaj u isto vrijeme kate grčovi uvate paš spavati duže. I pišaj u krevetu. Ili makar pored njega.

  10. kad kazem mojima da me probude u 7 uvece jer moram ici negde ono kao dobro ja se probudim nigde nikog 2 ujutru je

  11. Hahahhahaahhaha to i meni moji rade. Il još gore kad vele: "Bilo mi te žao buditi".

  12. kao budili smo te ti reko pusti me jos
    pa naravno da cu to reci u polusnu zeno, probudi me ljudski

  13. Hahah, ti k'o moja svekrva kad je budim.
    - Hajde mama ustaj!
    - M?
    - Ustaj kad ti kažem!
    - Mhm.
    - Nemoj ti meni mhm nego ustaj!
    - Izađi! Ustajem!
    Posle pola sata ona spava. Uzimam da perem sudove i lupam tanjirima ona ništa. Ostavim je da odspava još dva sata pa je opet budim ali ovoga puta uspešno pa me pita: Što me nisi probudila kada sam ti rekla?

  14. Ne lažem očiju mi mojih. :)

  15. Следећа сцена - Вук се саплео и избио очи на грабуље које су се сасвим случајно ту нашле.

  16. hahahahahahaha dobar vic

  17. Нервирају ме јебени студенти. Најгори слој друштва, вазда праве некакве протесте, никад им ништа не одговара, говеда су најгора. И то не ови бруцоши и ови смрадови мали што су сад уписали па једу говна свуда, очекују да им се честита, него они баш баш студенти, јебем им фамилију да им јебем!

    И нервира ме ова косоока јебена казахстанкиња из хостела која спрема неку пилетину и користи неки смрдљиви зачин, ЦЕО ХОСТЕЛ СМРДИ НА ЈЕБЕНИ ЗАЧИН МАМУ ДА ТИ ЈЕБЕМ БОРАЦКУ!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.