Šta te nervira?

  1. Zovi Velju Ilića da ga sruši kad završi sa hrastom.

  2. to ti nije losa ideja. ahaahah. e, da, ne pisem i smajlije mada me ne nerviraju. a sad dok sam pisao nisam odvojio negaciju - stamparska greska, ali kad to neko redovno radi - e to me nervira.

  3. A kako kažete vi u NS, "bus"?

    Егзекли. Цео век колко живим овде нисам чуо ама никог да је у НСу реко ''бас''

  4. Nervira me kada odem u klabing, a klaberi samo znaju refren pesme "Balada disidenta" i to je jedina pesma od BS koju znaju i nervira me kada od kafanskih znaju samo "Kafana je moja sudbina". PU BAGRO

  5. brate, previse ocekujes od ovih generacija. dobro je da i to znaju.

  6. Brate ja sam ta generacija. Kakve gluposti u detalj znaju....

  7. jbg, tako to ide. nervira me remix perspektive. pu! jebeni remix.

  8. ja sam ipak malo matoriji, nisu za mene remixi nego oridžinali. jebeš ga....

  9. Orajov korijen je onoliki kolko mu je stablo i krošnja iznad. Et, da znate odmjeriti ako budete kad sadili oraj.

  10. oraj je jeben, znam to. i smdi ako ga cackas po liscu. obicno se stavlja crep ispod korene da ne raste toliko u dubinu. sad sam se setio - ne volim miris mustakle. bosiljak je druga prica.

  11. Nervira me psovanje boga. Ospem se na to.

  12. e boktejebo baš, ovih dana naročito, me nerviraju oni zar-ti-nije-ništa-sveto-ljudi i sa-time-se-ne-treba-šaliti-ljudi. e baš nije ništa sveto i treba se šaliti sa svačime

    i nervira me što sam se ulenjio :S

  13. Ne!

    Trebaš poštovati stavove i uvjerenja drugih ljudi i zato nije lijepo da se psuje pred ljudima kojima to smeta. Ili bolje rečeno, uopšte nije lijepo da se psuje.

    Balkan, mi smo elita...

  14. ma nisam mislio ja na psovanje, psovanje ajd nekako i spada u vređanje, već sam mislio na šalu i sprdnju. sa svime se može sprdati, ne da može, već treba

  15. nervira me komšika od 19 godina što idžigljala u manekenski građenu curu, i oduvek se ložila na mene i dans prostire veš na terasi u nekom šorciću brale nije zajebancija ocrtava se skroz linija obraza na bulji i malčice mislim da sam video kroz žaluzine i kamilje kopitance naš kako prste da poližeš nije zajebancija i kolko znam nije se još kresnula ni sa kim a znam da ako joj budem prvi mnogo će da se primi na mene garant pa ću moći da je krešem dok mi pimpek ne bude više u funkciji znači ladno još računam 3 banke bez potrebe da uzmeme ccijalis i te munje al posle neću moći garant da se otkačim od nje i njen ćale neša će da sazna i onda sam najebao bez zajebancije jer je lik lud. nije zajebancija

  16. koji si manijak, zevaš u dete kroz žaluzine...

  17. zevaš u dete kroz žaluzine...

    neko bio na kapiji i ae da vim ko je, neki nebitan lik i skrene mi pogled na terasu preko puta.

  18. Trebaš poštovati stavove i uvjerenja drugih ljudi

    Ovo nije tačno. Ako su stavovi i uverenja pogrešni ne moraš da ih poštuješ. Kako mogu da poštujem stav i verovanje da je zemlja ploča koju nose kornjače na leđima, da voršipujem ideju po kojoj je Zemlja nastala pre 6000 godina i da ne nabrajam sve te gluposti koje su ''svete'' jer su u ''svetoj knjizi''?
    Ništa nje sveto, sve je podložno kritici, sprdnji, šali, zašto bi nešto bilo imuno na kritiku i argumentovano osporavanje. Nije mi jasno što se nerviraš kad neko psuje boga, možda ne psuje tvog nego nekog od 3000 preostalih koliko ih ima.

  19. ma da, slučajno...bog zna koliko si balavio, dete naivno izašlo da kači veš...

  20. i nervira me kad neko napiše ili čak kaže ono odvratno SI:

    jedi si, mojne ideš vani gladan
    sedi si, da te ne bole noge
    ,more mrš si!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.