Šta te nervira?

  1. Ako nosi kratak šorc, znači da zove na parenje.

  2. види да ти то изудараш манијаче.

  3. Што рек'о мој цимер, чим то може да дохвати шалтер да упали свјетло, добро је то... :)

  4. nisam ni očekivao da će neko od vas muškijeh da kaže nešto drugo lol

  5. Ako će već da budu feministkinje nek napišu zašto nisi trebo da gledaš. Vidra se odma vata za nož seče pimpeke.

    Ti kad izađeš u dvorište da ga pokosiš, misliš da te mala ne gleda znojavog, moš misliti.

  6. Ako može da prostre veš, mož' i da ga skine!1

  7. radijacijo, šuti tu i budi zahvalan što ja ne donosim zakone.
    i nisam feministkinja, samo sam zaštitnički nastrojena, velika je razlika
    razumio bi da si u mojoj situaciji

  8. Ne svađati se sa mnom, pričati razumnim tonom i smireno.

    Momci su se možda malo grubo našalili na tvoj račun a i ja sa njima, ne razumem situaciju i ne očekujem da je objasniš ali moraš shvatiti da je Manijak slobodan čovek a ja oženjen i da je Manijak rekao da može biti sa tom devojkom ali neće zbog njenog ludog ćaće.

    I Vidro, gledaj. 19 godina, to već punoletno, odgovara za svoje postupke. Nije dete.

    A meni 27 Vidro. Nema smisla.

  9. pa i ja sam zaštitnički nastrojen. oduvek bio.
    sad, jedno su misli ovde, a sasvim sasvim drugo dela.

  10. I u dete mož se mete lolo

  11. alo, 19 godina, gotova priča

  12. Немој Видру да ми дирате!

  13. и он кад би је јебо и то је својеврстан вид заштите заштитио би је од гомиле других жељника који су вероватно гори од њега. гајио би је негово.

  14. Nije dete.

    razumijem ja vas, al to sve zavisi od osobe do osobe
    al ono, kontam, imala sam i ja 19 godina i sve
    samo eto, sad je situacija drugačija

  15. pa dobro, al ovde niko ne zna kakva je osoba osim možda manijaka, već pričamo o ženskoj koja ima 19 godina, zakonski, a još više biološki, podobna je za rasplod!

  16. Vidro, vreme je da nađeš gumicu i obrišeš to "mala" iz nadimka.

    Evo ruke. Aj se pomirimo?

  17. da je Manijak rekao da može biti sa tom devojkom ali neće zbog njenog ludog ćaće.

    više neću zbog sebe,jer ne znam posle ŠTA I KAKO. A nisam nikad bio skot doduše pa da odgonim posle. (treba sad dide ono hehehe, al neću)

  18. pa ne ljutim se ja ni zbog čega :D
    i, nisam mala uopće, samo je "mala vidra" jedinstvena sintagma, nema tu piši-briši :D

  19. Dobro izvuko sam ga možda malo iz konteksta, al razumeli smo se.

    Ae Vidro neka bude kako kažeš.

  20. Манијаче, јеби је зинат!
    Знате каквих пички има у генерацији мог бураза (98. годиште), да сам педофил свашта би било.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.