Šta te nervira?

  1. samo ću da postujem slike, ko oće u pvt

  2. Ulogovao sam se samo da se prijavim za PVT. Jebi to, punoljetno, pusteno s' lanca.

  3. ahahahahahahahah, koje ste paljevine, isuse.
    (DA, MAKARONAC, OVO SE ODNOSILO NA TEBE)
    :D

  4. Ја упалио компјутор да тражим слику.

  5. E jebiga, ja ga taman izvadio :(

  6. Добра је мала.

  7. Odlicna, ko bi reko da ima samo 19. god.

  8. Што би рекли наши стари, вири јој курац из очију.

  9. Vremenske zone.

    Koji kurac?
    Što vreme nije svuda isto, samo da jednima u 20h bude veče a drugima jutro?
    Znaš da će, naprimer, kod tebe da se svane u 18h i gotovo...onom drugom se svane u 6h, nekom trećem u 23h.
    Ovako me bre zbunjuje....

  10. ..
    polako, kad dobiješ prirodu i društvo, sve će ti se samo kasti. strpi se još par godina.

  11. Za par godina ću pre da dobijem unučiće, nego "Prirodu i društvo"...

    Problem je više nego realan. :-)

  12. kakav ti je to zbunjujući nik?! :)

  13. Ma profil za prepisku, pa me zbunjuje vreme postovanja, uključuje se neki krivak, šta li na browser-u pa me sluđuje...jebem ti Safari.

  14. e, pa, oćeš ti te fensi browsere. mi sirotinja koristimo chrome, radi k'o podmazan. :D

  15. Nerviraju me određene bezobrazne osobe što su onomad u dosluhu bacale kletve i crnu magiju i svakakve stvari radile nađena je noga od kokoške na određenom mestu sa crvenim končićem i ostalo jer su hteli onu zemlju da se prepiše njima al nećemo u detalje sve se zna sve se sazna sudbina je spora ali dostižna sve će da se otkrije akcije su preduzete jedna žena je sveću zapalila bog i sveci su jači i pravda će pobediti ako je čisto srce čovek vernik uh stoka jedna bezobrazna ali ipak ko tebe kamenom ti njega hlebom

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.