Šta te nervira?

  1. Прво би је завршавао 20 година, а онда би још 20 година тражио посао. лололо

    Šta je to u kosmičkim razmerama...

  2. brate, sa astrofizikom bi petsto puta brže naš'o posao nego sa pravom, zato što to slabo ko studira

  3. Слабо ко студира јер слабо има посла, додуше иду људи у иностранство.

  4. psihologija nije nauka

    +9001

    Sad bih prešao na tipa astrofiziku, al koji ću kurac. Kad sam već ovo pregurao, sad tamo ispočetka da idem...

    Ma, šta te briga, upišeš nešto ponovo, ima jedan dekica koji je prvo završio za zubara, posle određenog broja godina radnog staža upisao i ekonomiju, posle još nešto i završio. :)

    Хемија исто није наука. Сад свако може да прави прашкове и детерџенте.

    Pa isto tako svako može da predaje matematiku u osnovnoj školi, ali daleko od toga da je to sve što matematika obuhvata. NAjmanji deo hemije (kao nauke) se bavi praškovima i sličnim. :)

    e, smorka... ja završio matematičko-fizičko-informatičku gimnaziju, upisao informatiku na PMF u NS, a završio karijeru kao ekonomista/likovni umetnik... jebla me raja za koju sam igrao...

    E, koliko znam tih ekonomista, sve neke umetničke duše, da čovek ne poveruje. Moja majka jedna od njih takodže. :)

  5. pa, upravo to. takve stvari i studiraš da bi ganjao neke stipendije, pobjegao što dalje odavdje :D

  6. E, koliko znam tih ekonomista, sve neke umetničke duše, da čovek ne poveruje. Moja majka jedna od njih takodže. :)

    To je zato što je ekonomija dizajnirana za ljude sa specijalnim potrebama, kao što su Dinkić i Đelić, nas ostale samo može da zapadne slučajno...

  7. Pa isto tako svako može da predaje matematiku u osnovnoj školi, ali daleko od toga da je to sve što matematika obuhvata. NAjmanji deo hemije (kao nauke) se bavi praškovima i sličnim. :)

    Сморка, брате, јеси ти била кад у продавници?

    pa, upravo to. takve stvari i studiraš da bi ganjao neke stipendije, pobjegao što dalje odavdje :D

    На Месец, рецимо?

  8. e, ne znam koliko su te nauke zastupljene tamo, više sam imala neku ameriku u vidu

  9. Не може, Чак је прави србин православац, он зна да су залогаји туђег хлеба горки...
    А ко је још чуо да Србија има физику? А астрономију?

  10. srbija ima tu neku metafiziku

  11. ша знам, овд на пмф-у имаш педес' тих физика, укључујући и астро
    друг студира, једно-двоје годишње упише (к'о русински) :D

  12. Nemoj tako enemy, ja se još sećam kako nam je Raša Popov držao predavanja iz astronomije u amfiteatru, sa štrikanom kapom sa gombocom na vrhu i dugačkim šalom. Samo su mu falili Ršum i Laboratorija da Fore i Fazoni budu kompletirani :)

  13. Нека новинарка са пинка:
    https://twitter.com/MarryLazic/status/358181473716682753

    Митровић почео да пали машину.

  14. polupismena glupača

  15. Нервираду ме фајсбук омладинци, старији омладинци и студенти којима се кроз све постове на нету генерички провлачи порука ''ја сам зајебани мизантроп, удајте ме за храну или за омиљену игрицу''

  16. ribe koje misle da su do jaja ako se ponasaju ko likovi i to ulicari...ne znas,ne pokusavaj,ne stoji ti,budi zensko bre

  17. vajstinu punjacE vajstinu, najgora sorta!

  18. Bracala,bracalice,baco,tebrex,braticu,majne bruda i tako dalje.

  19. Batex, ne nerviraj se.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.