Šta te nervira?

  1. batice,sto si nervozan?

  2. Batica ja skroz ok.Jebeno ,,majne bruda" mnogo smara.Moram da im kazem ,,polizes mi muda" istog momenta,to je jace od mene. :D

  3. Nervira me kad ljudi pevaju 'eto što sam vruć', a nisu vrući.

  4. Nerviraju me ljudi. Gamad. Vecina.

  5. Nerviraju me pušači koji puše već par godina redovno, nisu pokušavali da ostave i tvrde kako nisu zavisni. UBEĐUJU me kako nisu zavisni. Ma važi.

  6. Баба ме нервира, убићу је јебаћу јој мајку.

  7. Kad ljudi nekog opisuju sa 'pozitivno lud/a'.

    - Jao, ona je luda totalno, ali u pozitivnom smislu hihihi

    MRŠ.

  8. Što ne mogu jebeno da spavam.

    Godinama... Svaki mesec potrefi se po 5 dana da spojim, stanje organizma ko da je napolju podne i ne osećam se umorno. Sutradan sve normalno i funkcionišem normalno.

    kontam da jebeno nije zdravo i da je opterećenje za organizam, da mu jebem mater u pičku baš.

  9. niski ljudi...ne volim niske ljude... niski ljudi su puni kompleksa

  10. ona kurva na pinku sto vodi onaj retardirani telefonski kviz. zapravo, moze i u transfer blama, ladno.

  11. Babe sa jebenim naocarama za sunce!
    Jebote izgleda ko suva sljiva a fura core i crveni karmin, mrs iz autobusa mamu ti jebem nedojebanu!

  12. Spori i mlitavi ljudi bez smisla za akciju.

  13. Jeja me nervira, Jelena pa ondak kao znas JEEEEEJA....jebemte sekto familia!

  14. Nerviraju me internet memi.

  15. ovaj faking izgled vuke gde su glavne popularne pa onda odabrane (mada ko ih bre jebe!) pa tek onda najnovije koje se citaju moj kurac, eto to

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.