Šta te nervira?

  1. Људи који се ложе на екс ју рок музику, а да су старији од 13 година.

  2. Dvajt

    Dobro, a šta znači praćenje samo jedne osobe?

    МОГША ЈЕ САМО ЈЕДАН!

    Dvajt

    Autori koje prati 1

  3. Ja pratim njih 20-tak... neki su iz poštovanja, neki koji izbacuju vrlo kvalitetne krateže, neke zato što pišu bez greške, a i neke koji po 10 komada dnevno izbace

  4. Докона говна која не знају за ред и телефонирају пре 8 сати, ево сад ме нека бабускера пробуди у пола осам, а пре тога је звала око 7 ал нисам тео да се јавим. Питала само јел ми ћале коткуће, ја реко ние, она спусти слушалицу. Па лептејебо, могла си ми бар мајку опсовати, који сам се курац дизо из кревета да ти се јавим.

  5. Strejteri jebeni, nešto ih u zadnjih 10 dana previše srećem. I još dignu nos ko da nisu oni govna no im nešto drugo smrdi.

  6. sta su strejteri? :D

  7. Na vukajliji si, saznaj.

  8. naso! http://vukajlija.com/strejter

    ja se trudim da budem strejter, po tome, samo sto ne serem drugim ljudima.

  9. tipovi koje koriste subliminarna sranja za prozivanje...reci picko direktno kome i sta treba,nemoj mi tu ko neka zena...svi vrv znate za takve...npr mrstenje ili izjave tipa ,,zbog nekih ovde,, i slicno...i inace mi idu na kjurak subliminarna sranja u komunikaciji,osim ako se baca neka fora naravno

  10. Е коначно сам нашо тему. Невирају ме млади алтернативци који се жале да им не дозвољавају да фурају свој одевни фазон (провидно, поцепано и сл), а који би у исто време свима осталима да држе слово (под сви остали подразумевам циљну групу алтернативаца за пљување- ''фенсере'' и осталу екипу која није ''алтернативна'').

  11. SVI ASISTENTI (na fakultetima što dežurate na ispitima) SVETA (i saradnici u nastavi) POPUŠITE MI KURAC!!! E!

  12. onaj sajt sa ispovestima

  13. нервирају ме они који на фејсу у алтернативно ставе "Паја је говноо", "Милица Кретен".. и нервира ме што дуплирају задње словоо

  14. Ljudi koji furaju ovu masku a nemaju pojma šta predstavlja

    http://2.bp.blogspot.com/-Na3NmyQXzu8/T_bDCK6OekI/AAAAAAAAY8Y/kjigNMh442s/s640/MASCARA+V+DE+VENDETTA+El+s%C3%ADmbolo+de+los+indignados+%284%29.jpg

    I ljudi koji kače Vejk mi ap ven ic ol over na fejzbuk.

    и нервира ме што дуплирају задње словоо

  15. Radjarde znas li ti kakve su to puskice bile? N.A.J.B.O.LJ.E EJ! Ne razumem te ljude stvarno! Jebem li te usta, jebo bi se za 6 do pre dvegodine a sad nesto tu silje kurac.

    Uzmem bre nekog ucitelja Mijagija jedno mesec dva podignem skill na visi nivo, idem pobijem govna istrebim zemlju od vaski!
    Oces puskice? Eve ti hladni samar mog maj geri udarca u vilicu, bemete usta!

  16. Brate, ja veze nemam šta si ispričao sad, al vidim da si u afektu, pa praštam ja tebi, a praštaj i ti meni.

  17. nerviraju me retardi koji papuče nose tako što nabiju nogu skroz do kraja pa im prsti stružu po podu. onda im se izliže papuča napred, a na peti ko nove

  18. nerviraju me retardi koji papuče nose tako što nabiju nogu skroz do kraja pa im prsti stružu po podu. onda im se izliže papuča napred, a na peti ko nove

    Знаш да ми ово никад није пало на памет? СТРУГАЧИ МРШ НАПОЉЕ!

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.