Šta te nervira?

  1. Nervira me kad ljudi piju iz flaše. Aj da žive sami pa da sami piju oni što im je u kuću tako, nego s porodicom. Jes to ista krv i sve, al jebem mu mater, kako može otac zabijat jezik u ćerkinu pljuvačku?

  2. Izrasle mi dvije dlake iz uveta. Sad razumijem Van Goga...

  3. Nerviraju me ljudi koji ne piju ni alkohol ni kafu.
    Oš kafu?
    Ne pijem.
    Rakiju?
    Ne, to nikako.
    Pivo?
    Pivo ne volim.
    Vino?
    Aaa, slabo.
    Šupičkumaterinu?

  4. Nervira me rep i hip-hop.

  5. Бабе које фарбају косу у розе.

  6. Pešački prelaz sa semaforom koji se zacrveni za deset sekundi.

  7. Ljudi sa tikovima kada se nesrećnim slučajem nađu u mojoj blizini. Češanje, klaćenje, igranje kosom, cupkanje, grickanje noktiju (!!), zatim,možda ne spada u to, ali i coktanje, žvakanje koje se čuje, srkanje... setiću se.

  8. Nervira me rep i hip-hop.

    Moskrijeva teorema glasiii....

  9. marcipan

    Ljudi sa tikovima kada se nesrećnim slučajem nađu u mojoj blizini. Češanje, klaćenje, igranje kosom, cupkanje, grickanje noktiju (!!), zatim,možda ne spada u to, ali i coktanje, žvakanje koje se čuje, srkanje... setiću se.

    Pola njih ne spada u tikove... tačnije skoro svi. Npr. grickanje noktiju. To je navika(ružna) a ne tik. Tik je trzanje mišića bez naše volje :)

    Ovo tvoje je možda reakcija na nervozu ili na neki stres. Razumi ljude :)

  10. Tačno, što znači da tek nema milosti!! Bagra neotesana, aloe!

    Neću da razumem, šut u klateću cevanicu znaš kako leči neurozu odlično! :)

    EDIT: :)

  11. KOmšija koji se spusti liftom desetak minuta pre mene.
    Il' pali cigaru dok poziva lift i isti okadi, il' kad ne puši pa lift smrdi iza njega.
    A ako se sretnemo ispred lifta i kad mi zaželi dobro jutro...usta su mu ko septička jama. I kad bi se zalilo sa 2t Brefa ne bi vredelo.

    Neko je spomenuo..
    Kad me besomučno nude alkoholom. Još me ubedjuju kako je to slabo piće (ne pijem ič').

    Kad me smaraju da probam njihove specijalitete i lepo im kažem da ja to ne jedem. Jok...tera svoje.

    Kad nemaju nes.

  12. Ne volim kad me u autobusu sretne neko "eeeeeee, pa nismo se sreli sto godina, šta ima, šta radiš..." Jebemmu, pa verovatno postoji određeni razlog što se nismo sreli sto godina.

  13. kolega sto non stop ogovara i podjebava druge kolege. tako verovatno i mene kad ja nisam tu.

    ruzno u picku materinu, ko neka zena.

  14. ruzno u picku materinu, ko neka zena.

    Auuu, štasto reko...

  15. reko sam da su zene alapace koje su u stanju da jedna drugu mrze i pljuju na sva usta dok su u isto vreme najbolje drugarice.

    sto, kao nisu? :)

    ovo nije generalizacija, vec istina, jebi ga.

  16. Kada naletim na crva u krušci, a slatka kruška. I onda se crv migolji, izađe i šeta po monitoru, jer ne mogu ga ubijem.

  17. reko sam da su zene alapace koje su u stanju da jedna drugu mrze i pljuju na sva usta dok su u isto vreme najbolje drugarice.

    Moguće je da ih ne vezuju tako čvrste spone lojalnosti i solidarnosti kao nas muškarce. Mada nikad nisam čuo da je kuma kumu prodala neprijatelju, izdala u najvažnijem trenutku, ostavila na cedilu, zabila nož u leđa... Valjda zato što žene ne koriste noževe baš toliko :)

  18. reko sam da su zene alapace koje su u stanju da jedna drugu mrze i pljuju na sva usta dok su u isto vreme najbolje drugarice.

    Meni da nije to bilo nejasno, imala bih više drugarica, ali i drugova. Iz mog iskustva jeste tako, fali te lojalnosti, ali ima izuzetaka. Zastupljeno je to i kod muškaraca, dosta, nije ženska osobina. To je samo, onako, ljudski gadno.

  19. Nervira me Džoni Dep u svim poslednjim ulogama. Našminkan je i onako skoro pa pederast, isfoliran nekako i rokoko. Slično i Dauni Džunior, naročito u Ali Fakin Mekbil.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.