Šta te nervira?

  1. čista generalizacija. msm, to za žene. poznajem gomilu tipova koji su zajebali ortake ili bili zajebani od strane ortaka. što kaže marcipan, nema tu muško-žensko, ljudi su govna.

  2. a da, i užasno me nervira kad sretnem nekog posle duže vremena, pa mi kaže "eee, pa ajde javi se za neku kafu", pa kad je/ga posle nekog vremena ponovo stretnem kaže "pa što se bre nisi javila da pijemo kafu?". brate, jedi govna retardu, ako ti toliko nedostajem, zovi ti mene, zašto ja moram tebe da zovem, šta, kao, nemaš moj broj? mrš!

    edit: generalno, nervira me kad mi ljudi nabijaju neku krivicu, a sami nisu ništa bolji...

  3. čista generalizacija. msm, to za žene. poznajem gomilu tipova koji su zajebali ortake ili bili zajebani od strane ortaka. što kaže marcipan, nema tu muško-žensko, ljudi su govna.

    Baš ne znam, ne mogu da izvedem pravilo iz ovoga što znam. Možda će se veći procenat muškaraca potući i posvađati i zakrviti i ne pričati zauvek. Nisam baš siguran, a i nekako mrzim da slušam tuđe intrige.
    EDIT a i ta kafa, dođe mi da sipam u koverat dve kašičice i pošaljem poštom.
    I Bukovski.

  4. Sad se spremi za posledice toga što si napisao.

  5. Ljudi koji mi na "Dobar dan" odgovaraju sa "Dobro jutro" i obrnuto.
    Zna se valjda kako se koristi Dobar dan.
    Bali ih Žika Šarenica i najlepše srpske reklame.

  6. KAD MI NEKO KAŽE DA JE GOLF GENERALNO PA MAKAR BILA I ČETVORKA DOBAR AUTO. PA JEBEM TI ŽENO MAIKU KO DA SI SEO NA ČAMOVU FOSNU JE UDOBAN

  7. kacenje zilion slika beba na fejsu
    kao vidite kako sam brizna majka
    okaci par slika,ok,nemoj mi tu svaki pokret bebe kaciti jbt

  8. Sve u svoje vrijeme, olaniče. I ti ćeš, kada se ostvariš kao majka.

  9. kad neko napise he he
    zamisljam kako neko uzivo to izgovara sa onom govnarskom facom za samar

  10. Često to pišem :(
    Ali inače ne govorim tako, hehe
    Doduše ni lolo

  11. Određene ljubomorne osobe koje su gatale na šem Noletu da gubi i da mu nebude dobro ali neka svese zna svese vraća svese plaća Bog sve vidi nekesu radnje već preduzete!

  12. Ljudi koji nevole Bađija.

  13. Mrzim sve one debele tetke i ženetine koje na sve imaju primedbu, sve im smeta, sve je loše, posle se žale svima a svoje debelo dupe ne gledaju.

  14. Persona iznad Cornelija.

  15. Ola, slažem se i za bebe i za "he he" tačno znam koji su tip ljudi koji pišu "he he"

  16. snezanu dakic.
    Pogotovu kada to stvorenje sa seksipilom u minusu i buljavim ocima prica o lepoti

  17. kad neko napise he he
    zamisljam kako neko uzivo to izgovara

    hehe, ko pa izgovara "he he"? Nikad čula.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.