Šta te nervira?

  1. a ima, ima dosta ljudi sto izgovaraju he he....ipak je tooo...ima dosta

  2. Ja sam se pre smejao haha, pa sam se ugojio i sad se smejem hoho i to me nervira.

  3. Kad se ljudi od 20ak godina nalože da su neki ozbiljni političari pa spemuju Fejsbuk oglasima, pozivima u grupe, propagandom i statusima protiv drugih stranki. Em iritira, em donekle i žalosno.

    GONI U PIČKU MATERINU IMAŠ BANDERE PA TAMO LEPI PLAKATE!

  4. jeb'o si čvorka kad počne izborna kampanja...

  5. Aman će biti privremena odjava sa Fejsbuka ;-)

  6. nista grdje nema nego govana iz studentskih organizacija koji pretenduju ka politickoj sceni u ranim dvadesetim....jebem te!

  7. Meni će ovde biti lako, samo pobrišem sve što je negativno o mojoj i pozitivno o tuđim strankama i ne moram ništa ni da kačim :)

  8. Koji đavo bre više JovankaJovankaJovankaJovankaJovankaJovankaJovankaJovankaJovankaJovankaJovanka
    JovankaJovankaJovankaJovankaJovankaJovankaJovankaJovanka
    JovankaJovankaJovankaJovankaJovankaJovankaJovankaJovanka
    JovankaJovankaJovankaJovanka$%#"$%

    Dokle bre? Ubiše po Blicu, svaki dan na naslovnoj, gora je od Brusa i Kontroverznog zajedno. Ae bre, ko kad je Elvis umro (dobro, nije stvarno umro, nego ono kad su nas slagali da je mreo).

  9. A valjda sad treba da objave neke njene TOP SECRET iz memoara pa se svi interesuju.

  10. Varijacije komentara: "Care, bože, padišahu, JA ti ubacio definiciju u popularne! JA!" Ok, druže, tvoj glas je prebacio definiciju u popularne, sve to lepo, ali što praviti sletanje na Mesec od jednog plusa kojeg bi verovatno neko drugi dao da nisi ti. Ono, ne nervira me nešto, nego kad vidim to neki osećaj k'o toalet papir kad ti se zalepi za patiku kad odeš u WC. Uporan višak. Njaaaa.

  11. Kad vidim šta sve čovjek može sebi da napravi.

  12. Ljudi koji se urokaju od alkohola skoro svaki jebeni vikend i onda mene prozivaju kako sam se ja napio na nekom tamo rođendanu. I to ne da se zajebavaju kroz priču već su ubijeđeni da sam ja težak alkos i da se rokam do koske.

    Jebem ti rate majku pa šta je za reći?

  13. Za kolko te bačio?

  14. Ne taj nego ovaj "autor" sa Vukajlije.

  15. A dobar je mica. :)

  16. Spemer najobičniji.

  17. Kad Bađi otkaže koncert.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.