Šta te nervira?

  1. Smorka ovo je ženski kviz, ja vidim nešto mi peškasto djeluje al sam ga svejedno riješio. Rezultat kaže wavy.

    https://www.google.me/search?q=Wavy&espv=210&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=sd2EUojOA82KswblqIH4Aw&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1280&bih=923

  2. Meni kaže straight. Znači Meśo, odgovarao si sve suprotno od mene.

  3. A, ženski je? Mojne si cepidlaka, kviz je i ima kosu u kvizu. Dovoljno kredibilno. :)

    Rezultat kaže wavy.

    Gle, isto.

  4. kad mi upadne zhar u oko

  5. meni curly :(
    nijeeeeeeee, lažu

  6. Meni Ponytail.
    Jebo ih konjski rep.

  7. Понитејл... ПА НЕ ЗНАМ... Могу да пробам, ал не мирише ми да је то то. Нешто ми је сумњив овај тест, као да, не знам, није прављен баш сто посто прецизно... :/

  8. sta ste stavili na onu opciju da li ste rili kjut.ja sam stavio da sam jako kjut.

  9. Mislim da vam najviše problema predstavlja ovo pitanje:

    You hate skirts

    Šta odgovoriti?

  10. Enemi, lijepo bi ti stajao.

  11. You Scored as Pigtails

    kako streflja svaka mu čast.

  12. Glup je test. Ako hoćete da vam neko kaže kakvu kosu da imate, ne slušajte ljude s interneta nego svog dečka. Ja sam mojem poslao poruku, čekam odgovor.

  13. nervira me i kad mi upadne motorna testera u oko

  14. није прављен баш сто посто прецизно... :/

    Ne seri, ovo je sto posto precizan test, priznat od strane svih poznatih naučnika i tv voditelja vidiš da ima ono od 1-5, to baš zvanično izgleda.

    ja sam stavio da sam jako kjut.

    dusxa mawa ♥

  15. گمرم شدتوبع غغجکٹھ حم عب ]حھغم ت]ححمرغھ ت جکج۔

  16. Nerviraju me ovi rialitiji sa žirijima. A takvih je sve više. Postoji neka unutarnja potreba za ocenjivanjem, šta li (plusićima, kekeke). Kuvari, pevači, pekari... Svi idu na neki žiri, na neku evaluaciju i onda stanu i slušaju kako ih neki tamo lik riba ili hvali. I to traje i tako.

    Umnjaci. Glupi zubi.

  17. koliko ima onih pevackih emisja,pomislim da samo ja u srbije ne pevam.pevam pijan,grokcem k'o krme.naricem ko govedo.

  18. Thilmo na cetu. Poslo je zahtev nekom Moodu da gu banuje, a on jos nije tu. Ajte, keve vam, ako ima neki slobodan da ode na cet i da ga banuje. fala.

  19. Ahahaha, nemoj tako. Čovek traži sažaljenje i simpatije autora, a ti tako... možda je i očekivao da ga molite da ne ode...

    EDIT:
    Nisam mogao da se suzdržim da ne uđem na čet, kad tamo imam i šta da vidim:
    http://i.imgur.com/fWnTfsV.png
    hahahaha, pobeda!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.