Šta te nervira?

  1. panduri
    samo sviraju kurcu,mrace nenaoruzane ljude...jer nemaju jaja da spasaju zivote...pusti lika sto se ispisao na stablo,idi jure kriminalce sa zatamljenim staklima,degenu planinski

  2. Klinci. Srednjoškolci.
    Uđem jutros da kupim burek i ono odmor i nadire lom klinki i s vrata viče "s čokoladom", "rolovanuuuu", "šunkaa-sir". Pa pizda ti materina ona retardirana i nevaspitana, umeš li bre da pozdraviš, kažeš "dobro jutro"? Tiskaju se onde, uleću preko reda, dernjaju se, manijače radnice, kakva gamad, suncetijebem.
    I non-stop su gladni. Samo jedu. Pre časa, na malom odmoru, na velikom odmoru. Dovlače klopu na čas, srču jogurt/sok/koka-kolu, pršte grisine, ko da sutra ne postoji.

    Djecoo, na vama svijet ostaje. <3

  3. Profo bre, samo kažeš nema petice bez 250g bureka sa mesom i 0,5l onog nemasnog jogurta.
    I tačno dok se svi oni sa afinitetima za 5 izmjenjaju, eto i kraj godine. Ti sit, oni zadovoljni.
    Budimo realni, školstvo nam je ionako u kurcu, tako da tvoja ocena više nego što bi inače dao ne menja puno stvari...

  4. Nemam pojma koga apostrofiraš sa "profo", ja toj đeci profa nisam.

    Ja samo sticajem nesrećnih okolnosti imam za najbližu pekaru onu u čijoj je blizini škola iz koje nagrću deca.

  5. Hehe, ako ti tako kažeš, profo. :-)

  6. Debele babe koje razgrću ljude po autobusu i onda sednu na dva sedišta i još se mršte mamuimjebem.

  7. Nisam mogao da se suzdržim da ne uđem na čet, kad tamo imam i šta da vidim:

    Није могао да се суздржи да снајперише 24/7.

  8. Луксе, спичи је песницом међеђом.

  9. Lepe devojke/žene koje su namrštene.
    Što se mrštiš, devojče, kad te vole svi?

  10. Munjavam debele babe laktom diskretno. Stavim šaku na remen od ranca da lakat dodje pod ugao od 45 stepeni i samo sačekam krivinu da centrifugalna sila odradi pos'o.

  11. Ljudi koji se preterano kurče. Jednom ću ih sve utepati.

  12. Meni ide na kurac ono obracanje voditelja reporteru ili onome koji govori o spotu ili vremensku prognozu licnim imenom. Mislim, koga boli kurac kako se ti zoves. Kao da su oni sami, kao da nema gledalaca. I to na svim jebenim televizijama.

  13. pa kako da ih zovu-ej ti sa znojavim vratom?

  14. Ona nigga moda spuštenih pantalona do pola guzice da se vide gaće. Reže po očima, grdno, transferabilno je da boli. I "yo nigga aint shit" spika, o, bože, kako mi idu na kurac.

  15. Ovo sranje sa Gugl plus postade još gore!

  16. 5. Oni klinci što izbacuju gifove vatanja. Što reče Kostić:

    Nisi frajer, brate. Nemaš siks pek, nemaš kintu, ne znaš ni loptu da šitneš, skini cvike, nemaš kvalitete, ono.

    4. Klinke koje izbacuju gifove vatanja. Bre kurve petnaestogodišnje, nedojebane, el vas tome učila keva? Što reče Kostić:

    Vaše 'vatanje/ljubljenje/seks NE IZGLEDAJU TAKO. Smotan ti, smotana ona, krenete li van kreveta, oborićeš čašu, iseči ćeš se na staklo, polomićeš sto, završićeš u hitnoj i šta si onda uradio?

    3. Sve što je SWAG.
    2. Vake stvari: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1453250_1393052874269797_144325377_n.jpg
    1. Likovi koji pričaju o LOL-u u mom prisustvu. Jebote, ne razumem jednu reč koju kažu! Samo veznike uspem da pohvatam.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.