Sajtovi

  1. nikad bolja muzika na grandu nije bila

    http://www.grand.co.rs/

    // Преусмјерили су са сајта на јутјуб канал изглед а:)

  2. Najveći nigerijski forum. Na engleskom. Ima dosta zanimljive diskusije. Ako nekog zanima mentalitet ljudi u Nigeriji i sličnim zemljama nek posjeti : www.nairaland.com

    Edit: koliko sam skonto dosta članova foruma su Nigerijci u dijaspori, što i ne iznenađuje, nažaost.

  3. http://unplugthetv.com/

    Zanimljivo, izbača rendom klipove a dolje lijevo đe piše faking je arhiva klipova za one koji volu da biraju šta će da gledaju.

  4. http://phrase.it

    Ubačajte balon za razgovor ka iz stripova i mijenjajte boju slike (ne znam kako se taj efekt zove, al ta opcija i nije nešto pa ništa). Nešto ka Instagram, samo manje hipsterski.

  5. Meša, pošto vidim da istražuješ i dobro barataš ovim sajtovima, da te pitam znaš li kako se zove sajt gdje snimiš sebe jednu rečenicu, i onda ti on odradi haus pjesmu sa autotjunom i svim tim zajebancijama?

  6. Mešja istraživač, kakav kurac Dora i bakrači!

    Ne znam Skretniče, čini mi se da je neko to kačio al nisam siguran, izguglaću pa kačim ako nađem.

  7. Evo reče mi jaran da se program zove Songify, al ne mogu naći da ga skinem na PC jer samo ima na ove androide ajfone i pičke materine.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.