Prijava

Jebeš uvod u temu, odma' 'oću da napišem, ne da mi je najneomiljenija, nego nije čak ni toliko glupa da bude smiješna ili što drugo, već me samo nervira. To je tema Šta slušaš trenutno. Dobrih stvari za poslušat' se može nać' unutra, ali je glupa dozlaboga, tim više pošto već postoji tema sa Predlozima za poslušati. Znači dno sranja...

Za temu Šta slušaš trenutno Gvozdenović je napisao definiciju, zaboravio sam šta je pisalo, ali znam da je nešto pametno napisa'. A još jedna tema koja me nervira i za koju bih volio da mi neko objasni kako ona može bit' zabavna, normalna, jednostavno, koja je fora s njom, je Prva riječ koja vam padne na pamet. Hajde da vas vidim kakvo ćete mi obrazloženje za nju dat'.

@mensur
Ja uvek pišem pametno.Ja sam sa Cetinja.Mis'im. :)

Mensure, 100% si u pravu za onu "Prva rec". Ne znam cemu to sluzi. Kao i ona "Rekorderi i fenomeni" koja, hvala Bogu, nije vise tako aktivna kao pre.

"Prva reč" je klasična forumska igra. Ujedno i prva igra na forumu u opšte. Da nije bilo nje, ne bi bilo ni jedne igre na forumu =P

Joj "Rekorderi i fenomeni"...uff...

Једина боља тема од те је била "Медијатор".

ova tema ima glup naziv,ali zato ne mora da propadne...:)Bar cu da odgovorim da mi je je ovo najneomiljenija...i kad bi to i otali uradili,imala bi neku vajdu!:D