ПОПОВИ: Друштвени паразити или само стереотип?

  1. Oče, kako sačuvati veru kada život prevari?
    http://www.youtube.com/watch?v=L_EV4VuueQg

  2. jeste kadio ga ja al nece da se promeni u cirilicu
    zvao sam oca dragana on se razume u to pa da mi namesti

  3. Са'ће дође Артемије да баци булу на тебе што пишеш сатанским писмом на сатанском сајту!

  4. kad dusmani prave ove kompjutere na latinici nisam ja kriv sto se ne razumem u tu tehnologiju

  5. Ето видиш да си друштвени паразит, а не само стереотип.

  6. I ti dankane isto ko dzimi 10 molitva na ovoj temi

  7. Може 10 пута д'окренем Молитву од Марије Шерифовић? Исти курац, молитва ко молитва.

  8. Ne može Dankane, slušaj Oca šta ti kaže. Il' ima dideš u pakao da cepaš poker sa Tudjmanom.

  9. nego oce ja sam cuo da se svi grijesi brisu krstenjem mogu l sad da silujem i ubijam vjernike pa da mi oni i njihove porodice oproste nakon krstenja?

  10. Гамби, ми смо ти рекли само да пошаљеш питање, а не да довучеш попове на Вукајлију...

  11. To nam je taman prilika da okajemo svoje grehove.

    Father, I have sined. :)

  12. Оче, да ли је грех диловање хероина, уколико ту ствар обавља свештено лице? Мислим, конкретно ме занима наш поп Јова, пошто круже гласине да се бави гудром а и да богохули јер је увео подно грејање у цркву.

  13. Оче, 'оће падне Сити против Јувеа вечерас?

  14. Oče, 'de ima da se kupi dobra domaća kajsija?

  15. oce a onaj fratar sto nosi cipele od 600 jura, mada on je katolik pa ko ga jebe...

  16. Dankane to su samo zli jezici ni jedan pop ne bavi gudrom osim ako mozda nije dao nekom ko ima zdravstvene probleme jer se droga koristi i u medicinske svrhe
    samhaine cista dvojka krasic daje gol u 97 minutu

  17. gambi ima u manastiru Bavanište kod Kovina

  18. Оче, јеб'о си јежа ако пукнем тикет.

  19. Оче, има ли спаса овој души?
    http://www.youtube.com/watch?v=YersIyzsOpc

    Свако вече куцам болдованим словима молитве у ворду, за његов спас. Има ли Бог приступ мом компјутеру?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.