ПОПОВИ: Друштвени паразити или само стереотип?

  1. Tacno, ali predlagati da se zbog toga crkva ukine!? To bas sve resava.

    Ja nisam predlagao ukidanje crkve, baš zato što ne rešava ništa.

  2. Džimi, je l' ti stigao odgovor na poster? :)

  3. Реално, црква је институција која омогућује неким људима да зараде леба без мотике.

    To bas sve resava.
    Muka mi je od prica da smo mi kao neko konzervativno drustvo. Sta mi to pa cuvamo, da se nase drustvo moze tako nazvati!?

    Не мора друштво нешто да чува да би било конзервативно. То је сувише сажето тумачење придева ''конзервативан''. Довољно је да буде заостало.

    А друштво у коме сваки трећи становник гласа за Тому Николића јесте конзервативно и заостало. Чињеница. :)

  4. Džimi, je l' ti stigao odgovor na poster? :)

    Није још. :)

  5. Реално, они пастири и овце су отерали Вукајлију у другу лигу.

  6. А друштво у коме сваки трећи становник гласа за Тому Николића јесте конзервативно и заостало. Чињеница. :)

    Answer to life the universe and everything.

    Kraj price.

  7. @Dylan - opet da dodam, to sto si naveo nije vera, to je pogresno tumacenje verskih knjiga kroz istoriju, pa i dan danas. Vera je postala izgovor za neke od akcija u proslosti, uvek se mora naci neki "kobajagi" motiv kako bi se cinioci "opravdali" pred svetom, a naravno motivi nemaju veze sa verom.

    Re:

    I da, što se tiče inkvizicije, najbolja stvar u hrišćanstvu je što uvek možeš da se "izvučeš" na foru: "A ne, to nisu bili pravi hrišćani, oni nisu zastupali Isusa, nisu radili po Svetom Pismu(kurac, palac...)", iako su bili vrlo svesni šta rade i radili to planski i dogovoreno.

    Mogu da budem baba Vanga. :)
    Dajte nam ispravno tumačenje verskih knjiga.

  8. А друштво у коме сваки трећи становник гласа за Тому Николића јесте конзервативно и заостало. Чињеница. :)

    Да ли си тиме хтео да кажеш да је гласање за Тадића и ДС прогресивно? Или за елдепе?

    Да се разумемо, ниско мишљење имам о интелекту људи који гласају на изборима без обзира за кога они гласали, тако да не видим никакву разлику између бивших и садашњих радикала, еспеесоваца, елдепеоваца и љубитеља лепог Боре. Сви су идентична говна (идентична по штетном ефекту).

    Није ми јасна корелација између гласања за Томислава Николића и конзервативности друштва.

  9. Politika danas se svodi na odabir, da od vise zla izaberes najmanje.

    Mogu da budem baba Vanga. :)
    Dajte nam ispravno tumačenje verskih knjiga.

    Potpuno se slazemo oko tog izvlacenja i izgovora.

    Sta je pravilno tumacenje verske knjige, pa, rat nije sigurno :)

  10. Evo mog pitanja za Oca:

    Помаже Бог оче! Не знам шта да радим. Право да Вам кажем, мало сам и уплашен. Имам комшију који слуша хеви метал по цео дан! Носи црне мајице са лобањама и пентаграмима, а то је секта. И војничке чизме, чак и преко лета! Његова гласна сатанисктичка и секташка музика допире и до мог стана, па се плашим: Да ли ће Сатана ући и у мој стан као што је ушао у његов? Унапред сам Вам захвалан на одговору.

    Modifikovana verzija Džimijevog predloga. :)

  11. Не одудара од осталих питања, ако су онаква питања схватали озбиљно, схватиће и ово.

  12. Гамби, јел си стварно послао то или тек планираш? :)

  13. Posalji, mene zanima sta ce ti reci. Ako ti daju odgovor koji ocekujem da ce ti dati, moracu da se registrujem i ja da ih pitam nesto.

  14. E ljudi,te linkove s odgovorima cete kaciti ovde,ili zasluzuju drugo mesto u nekoj novoj temi????

  15. Poslao sam. Iskreno, mnogo me zanima odgovor :))

    Ne moraš da se registruješ, što je najjače u svemu :)

    Hahaha, našao sam novu Vukajliju. Plaćam Filantropofobu pivo ako ga ikada vidim za ovo blago :))

  16. Да ли си тиме хтео да кажеш да је гласање за Тадића и ДС прогресивно? Или за елдепе?

    Не. Али ови што гласају за Николића су посебно ретардирани. Не знам, ја никада нисам изашао на изборе, нити ћу, пошто се вероватно неће појавити политичка опција која заслужује мој глас.

    Можда ћу гласати једног дана за себе, ко зна... :)

  17. Морам и ја да смислим неко питање. :)

  18. http://www.svetosavlje.org/pastir/index.php?did=6&qa=1882

    Да ли бисте пристали да играте кошарку када је кош затворен поклопцем? Тачно, не би имало смисла.

    http://cdn3.knowyourmeme.com/i/6515/original/jesus-facepalm-facepalm-jesus-epic-demotivational-poster-1218659828.jpg?1248715819

  19. Da otvorimo temu sa pitanjima i odgovorima sa svetosavlje.org? :))

    Mislim da bi bila najbolja na celom forumu, mada je i ova do jaja. :)

  20. Џими, не ложи нас, види се да си демократа. ;)

    И људи нису глупи што излазе на изборе већ су толико затупљењи или превише оптимистичне да мисле да ће да им буде боље...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.