ПОПОВИ: Друштвени паразити или само стереотип?

  1. АХАХАХАХАХ! Ти попови само баскет играју по цео дан, имају превише слободног времена.

  2. Ови су гори до Милана тарота. Где се шаљу та питања? Мрзи ме да листам сад...

  3. Имаш линк на трећој или четвртој страни...

  4. Па брате, овај добро каже за фејсбук. Ја конт'о неки зајебант...

  5. Хаха сад сам прочитао ово за Потера. Изгледа су ипак зајебанти...

  6. Za Facebook su jedino dobro i rekli, samo ne znam sto se tog primera ne pridrzavaju i u ostalim stvarima. Sve je to stvar izbora coveka i shvatanja. Bas cekam da vidim sta ce mu reci za metalca.

  7. Ja mislim da su samo umobolni. :)

  8. Гамби, за колико би отприлике требали да ти одоворе? :)

  9. Ne znam... U strašnoj sam neizvesnosti :))

    Čim odgovore pitam nešto drugo :)

    Aj vi vi pripomognite, pitajte nešto, pa da se smejemo. Ajde Peki, imaš ti inspiraciju :)

  10. Немо' да поставиш питање ко сељак већ лепо образложи и аргументуј да мисле да си озбиљан.

  11. U pravu je samhain. Ja ne zelim da sprdamo te ljude, ovo pitanje koje si smislio je odlicno (za metalce), i zanima me bas sta ce ti reci.

  12. Pa to, ako nas provale ignorisaće nas posle :)

    A ja hoću da ovo traaaaaje! :))

  13. Гамби, јесу ти објавили питање или то раде тек кад одговоре?

  14. Nisu objavili. Valjda tek kad odgovore. :))

  15. Гамби, неверниче, како си само могао да заборавиш да на крају напишеш нешто типа: "Са вером у Бога до Страшнога Суда", "Исусе Христе, Сине Божији, помилуј мене грешног"...!?

  16. Polako, imam još pitanja. :)

  17. sto se tice "interesantnih" e-meilova meni je najbolja ova tema
    http://vukajlija.com/forum/teme/1442 samo steta sto kaizen nista nije postovo odavno i evo jednog slucaja kleptomanije http://www.svetosavlje.org/pastir/index_sve.php?qa=2053

  18. zanimljivo...
    davno je arčibald rajs govorio o našim popovima... ako ste čitali ''Čujte Srbi''...
    vaši sveštenici nisu Božiji ljudi i propovjednici vjere, nego ratnici...
    e pa kad nema ratova, mora se naći određeni izvor profita, pa sad kako koji oće od parohije do parohije...
    ALI, UVIJEK IMA IZUZETAKA I TAKVE TREBA DUBOKO POŠTOVATI...

  19. Нико да одговори на питање теме : друштвени паразити или сам стереотип?
    :)

  20. Ајд да одговорим.
    Паразити.
    Културни паразити.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.