Prijava

E, jebi ga, kud svi Turci tud i ja odo` da jedem govna:

Dakle, kao što neko reče - mora neka jaka aroma, da nadjača - beli luk ne dolazi u obzir, previše je kompatibilan. Moj favorit je sir, tačnije bar četiri vrste - znači nešto kao Quattro Formaggi (od kojih bar jedan punomasni i slani, jedan beli kravlji stari a dva po slobodnom izboru).

Dobar izbor! Želim dobar tek

Ја бих напунила паприке, мада пошто је паприка нејестиви део пуњене парприке све би се свело на говно ситне гранулације, ал нема везе, арома би била ок.

Evo moje ideje... Ideja preuzeta iz recepta za plazma tortu...

2 puta po 150 g govana i 200 grama šlaga... prvih sto pedeset grama umutite sa 100 grama plazme, a drugi deo sa 70 grama eurokrema... prvo postavite fil sa plazmom, a preko sa eurokremom... i preko radi ukusa i dekora stavite 200 grama umućenog šlag krema(sa kiselom vodom)...

Delicious...:P

MmMmMMmMmmmMmMm...

izvinjavam se zbog pravopisa, pazio sam da ne pogrešim mere...:P

Izvinjavam* se ponovo zbog pravopisa.

hm...
Ako je baš u pitanju neko do koga mi je mnogo stalo, pojeo bih govno odmah, inače bi ovaj crk'o od gladi dok ja jedem govna...
Ali, ako ovako... rekreativno...
Prvo bih ga liofilizovao, pa u pasulj.
Čisto da kad čujem ono "ti k'o da si jeo govna", mogu da se osetim ponosnim. :)

Ne bih se ja maltretirao oko spremanja i svega toga...
Uzeo bih proliv i natočio u plastičnu čašu, neko vreme bih ga držao u frizu, pa bih kasnije sa zadovoljstvom srkao moj šitšejk... (:

Sada cu vam ispricati jednu pricu koju sam cuo iz prve ruke, zapravo pricao mi je prijatelj koji je ovo sve posmatrao:

osobi 1 (u dalje tekstu zvacemo je kuvar) osoba 2 (u daljem tekstu cemo ga zvati zrtva) je dugovala neke novce. Zrtva je redom od svih pozaljmljivao, nikad nije vracao na vreme, svi su ga izbegavali, ali ne i kuvar. Kuvaru je dugovao neki novac reda 2000 dinara i nije mu ga vracao mesecima. Kuvaru je nesto puko film jer ga je zrtva ispalila bas kad mu je trebao novac za nesto. Zbog radi toga svega resio je da mu napravi pitu koju sam ponosno zove "pokenjusa"

POKENJUSA

-jedno vece govno (ili dva manja)
-oblatne
-mesavina cokolade i kikirikija (ili nesto drugo sto moze da ide u oblatne)

stavi se oblatna, pa red cokolade i kikirikija, oblatna, ravnomerno razmazati govna, oblatna, cokolada+kikiriki, oblatna, govna, oblatna, cokolada, oblatna

staviti na kratko u zamrzivac da se prikrije miris pa premestiti u frizider

kuvar je zatim pozvao zrtvu da igraju neku vrstu fudbala na kompu, moj obavestajac je bio prisutan, malo kasnije je izvadio iz frizidera pokenjusu iseckanu na tanjiru i posluzio zrtvu, ovaj nikad nista nije odbijao i bacio se na pokenjusu oberucke

strasno mu se svidela, dok su igrali fudbal ova dva su stalno dobacivali zrtvi "aj ne jedi govna" itd., u par situacija im se i povracalo, ubvedjivali su zrtvu da su se oni najeli i da ne mogu vise

na kraju je kuvar spremio pokenjusu zrtvi da ponese kuci svojima

END

eto to je prica..a ako ja lazem, lazu i mene

Hahahaha Sos, ako je to istina, ja više ne jedem jebene oblande. Jebeno odvratno...

a i ova je strašna, od glagola strašiti