Ко последњи......последњи 71

  1. Meni objasnili da ni pljuvačku tada ne smete da gutate...Preko dana...Al kad se upali iftar-rokaj dok se ne pogase svetla, i iće i piće...

  2. Pa te kašike su metafora za krvne sudove, tj. ulje se lepi ko blesavo za njih.

    Niđe veze...otkad su to krvni sudovi od metala? Nemojte biti naivni. :)

  3. Kao što rekoh jednom nema boljeg Muslimana od poturčenog Srbina.
    A tek goveđa glava u škembetu, kao znak najvećeg poštovanja.

  4. Ja bih voleo kada bi Muslimani (ovi naši) priznali da su poturčeni Srbi. Šitari su i katoluici i muslimani i pravoslavci, ali se drže zajedno... Bio sam komandir pojedinima koji su tvrdili da su poreklom od Turaka, Čečena i ko zna šta još a imaju SRPSKA prezimena...Užas...

  5. Meni je najdraže kad zagrlim nekog "našeg", poljubim ga tri puta i kažem Živ mi bio Srbendo moja.A on hoće da crkne.

  6. Džemo, kuckamo se sutra...Mora da se spava.Treba poraniti. Liturgija ujutru-nedelja je...Laku noć...

  7. Aj nek vam u zdravlju prođe taj vaš...kako to već zovete.Laku noć.

  8. nemam nista pametno da kazem...pijan sam...mogao bih da vam kenjam o smislu smisla i o drugim smislima, i o ljidima koj vide neke druge smisle a ustvari su samo pijani,i tako to...to su sve budale...nema tu sta da se kaze...to ti je sto ti je...oni koji su najgluplji cesto su najgenijalniji a da nisu ni svesni...i u bibliji negde pise 'Blagko "budalama", njihovo je carstvo nebesko'
     
    dakle, egro, ako ovo citas jos uvek onda ti je potrebna pomoc...ja ti ne mogu pomoci...moras sam sebi pomoci...jebe se drugima za tebe, to si valda svatio do sad...mislim verovatno jesi, a ako nisi nek ti je bog u pomoci... volim da pisem tri tacke! osecam se nekako pametniji, kao ovo ono, svasta sam nesto rekao sto se moglo reci a nisam, a ustvari sam triput klino jebeno dugme na tstaturi....cuj, bezi od mene, ne treba ti ovo, i sam nisis normalan, jos ti moje fiz ideje samo fale, a ako tenisam smorio do sad ti mora da istrazujes koliko je neko spreman da kenja, ili si (citiracu Dordja Djukica, porofesora mehanike, akademika, coveka koji je predavao u americi i radio neke projekte za nasu) notorna budala.
     
    au u zdravlje

    ivace, ko si nesto shvatio za ovihpar minuta neka t bude ova pesma
    http://www.youtube.com/watch?v=RVnPi-K2Fzk

  9. Vidi ga sos , preparirao se od alkohola...

  10. Где си била кад сам окачио слику, тад сам могао да се разговарам, сад морам дидем!
    :)))

  11. Ahahahahhahahahhaha, kakva su ovo baljezganja po temi? :D

  12. Pobedaaaaa!!!!!! ^^

  13. Oooo, 'de si Pufnice! :) Kako nauke? Je li krenulo maltretiranje?

  14. Helou :) Evo me, dosla kuci, maltretiranje pocinje tek za 7 dana. :D
    Nemam jos net u stanu, pa me zato nema. Sta se radi kod you? :)