Ко последњи......последњи 71

  1. Видео сам, али нисам погледао, морао сам нешто да се договарам па ме је мрзело да се укључим на пола филма. Тај филм сам гледао у биоскопу, и седео сам иза неке бабе која је свима гласно коментарисала Вудијеве филмове и стил, да сам пожелео да буде као у Ени Хол, да јој кажем да нема појма и да се Вуди материјализује ниоткуда и да потврди моје речи!
    :))))

  2. Рок он Нат!
    Јел да да је Дајен била лепа? И сад је, али онда је баш била супер, природна. Уме Вуди да процени :)))

  3. Jeste, meni je ona baš zato i lepa što je prirodna. U pravu si, lepa je i sada, lepota joj zrači iz osmeha i pogleda.

  4. Да је Вуди мало млађи, стигао би да ожени и Скарлет!
    :))

  5. Meni je Skarlet lepša kada nije našminkana...evo i u Barseloni, kada šeta sa fotoaparatom, čupava od vetra i u onoj beloj košuljici...

  6. Мени се нешто код ње не свиђа, не знам тачно шта. Више ми се свиђа Ребека Хол, Вики из филма...

  7. Da se ne lažemo, meni se najviše sviđa Havijer...on mi se sviđa svuda i na svakom mestu...

  8. Шмекер хахах
    Да је Вуди мало млађи не би Хавијер пришао сету!
    Почео сам као онај тип из "Пере детлића", "Свега овога не би било да је Вуди мало млађи..."

  9. ...ili "Svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju". Zato je Havijer maznuo Penelopu na snimanju...ustvari,ona njega, uništi mu desetogodišnju vezu.

  10. А добро, то је "џек сет" другачије су те везе, бар ми се тако чини...
    :))

  11. Mhm zgodna rospija nema šta.

  12. Овде су прилично без везе хахахаха
    Добар је лик Хавијер, волео бих да попијем пиво са њим, није млакоња!
    А Пенелопа је супер, са њом бих мого и на пиво и да јој лакирам нокте или шта год...
    :)))

  13. Da joj pokosiš travnjak ili zameniš ulje u kolima.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.