Ко последњи......последњи 71

  1. Sa ovim starijima je mala razlika u godinama, pa ne mogu ni da opisem kako me tretiraju. Mogu da zamislim njihovu srecu kada im tetka dobije prvu platu. Mada, kako je krenulo, pre cu ja docekati da oni meni kupuju rolere. :)))

  2. Ćuti, samo da ne uplaćujete zajedno ispit!

  3. Hahaha E to je Nat jedan od mojih vecih strahova!
    Gde si Rem!
    E, hvala Dio! Nisam videla ove prethodne postove. Ne znaju ni oni kako ce se zvati dete. Samo da mene ne pitaju. :)

  4. Predloži im neki od nickova sa našeg omiljenog sajta!

  5. Hahaha Tako bih ja i davala imena. Hatakaran, Olujni Oblacak... skroz hipi! :))
    Jesi li ti tetka nekome? :)

  6. Jesam, ali nikome rođena, imam ih od dva brata od tetke: ukupno 2 dečaka i tri devojčice.

  7. I to se racuna! Ja sam sve ubrojala! E, i ti moras dosta bombona da kupujes! :)

  8. I bojica i slagalica i slikovnica, a bogami i cipelica...

  9. I da ih pricuvas, a oni tada najvise divljaju, jer si tetka i bas si kul... I onda te njihovi roditelji okrive kada deca naprave neku glupost...

    http://killmydaynow.com/wp-content/uploads/2010/06/FunnyPicturesofDisasterGirlandHerFriends_14760/disaster_girl_and_other_disaster_kids_01.jpg

  10. Pa tetka zelim ti puno srece, ako ti necak ima crte karaktera ovog cudovista.:))

  11. Hahaha Hvala! Samo da ne povuce na mene. Ovi stariji su dobro prosli sto se toga tice. :))

  12. Ma sve je do vaspitanja...tj ne sve, ima dosta i u genetici. Ja sam skoro cula da je jako bitno sta slusas i kojim se aktivnostima bavis u trudnoci, izuzevsi sportske.

  13. Jeste, roditeljstvo je najodgovorniji i najlepsi posao na svetu.

  14. Bitno je da naučiš dete da razmišlja svojom glavom i da bude slobodno!

  15. Najbitnije! Das mu odredjene smernice i pustis, ali i dalje strepis... hahaha Ja pricam kao da ih imam petoro!

  16. Ja ih imam petoro...kao tetka, sve smo prošli...

  17. Da! A najvecu smo skolu prosli kao deca. Znamo sta je to bilo dobro, a sta ne...
    Cao Nat, moram sada da idem...
    :))

  18. Лепо је то што сте ме сачекали да се вратим и победим ,лепо , лепо.....

  19. Ja nisam ni odlazila...boli me već glava, pobeda će ti biti laka Laki.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.