Ко последњи......последњи 71

  1. Ahahahaha,Dita ume da čita...:))

  2. Наравно, додуше из неких разлога ми пада концентрација за време лекција, не знам о чему се ради.
    :)))

  3. Jao,Remo divan si!Konačno neko i mene da razume! :))

  4. Urose, ti nemoj da ucis u kujni!

  5. Cek nije valjda da te ucenici ne razumeju? :))) To ne valja...

  6. Шта вреди кад она иде за мном где год да кренем, само звецкају штикле и шкрипи кожа.
    Како да учим?

  7. Nee,Remo-nego mi tako dođe nekad(k'o i svima) da odem na pusto ostrvo i pobegnem od svega! :)

  8. Reci joj da to skine sa sebe! Budi karakter!

  9. Рекао сам јој и од тад књигу вид'о нисам.
    Установио сам да боса и гола прави још већу буку.

  10. Joj jadan ti Urose... Kad cujem ovo, moji problemi su med i mleko...

  11. Znas sta, ja kad sam rekao pobegni s casa, ja sam mislio u park ili na pivo ili u igraonicu ili tako nesto... Pusto ostrvo bi ipak bilo previse :)

  12. Sta da ti kazem, osim da ti nema pomoci! Batali ucenje! Ili nju zameni nekom dosadnom streberkom.

  13. Мар знао сам да си паметна, али да си генијална сам тек сад схватио!
    Ко шиша учење!
    http://i.thisislondon.co.uk/i/pix/2007/09/dita_243x183.jpg

  14. Ja samo velikodusno prenosim svoja iskustva. Meni nista ne fali (dobro, ne bih da detaljisem sada), pa nece ni tebi.

  15. Мени довољно!
    И немој да си ме зезнула!
    :))

  16. Taman posla! Eto, ja imam ispit u ponedeljak, ali ipak sam tu da delim tebi savete u vezi Dite. Tako se to radi! To je zivot.

  17. Ти си златна.

  18. Nema potrebe za tako teskim recima.
    :))

  19. Није то толико лепо као што ти се чини.
    "Црвенокоса", е то је већ нешто!

  20. Pa i nije mi se ucinilo lepo. Smajlije sam stavila u svrhu odbrane, da te odobrovoljim da mi ne stajes na muku.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.