Prijava

Napravi ti, tebi niko neće ništa. Nisam ja Branislav Lečić u filmu Tri karte za Holivud. :)) (to moja Milicijo)

Ma ta tema nije potrebna. Moderatori revnosno obavljaju svoj posao :)

KAD sam vec ovde da pitam:sa koliko se poena postaje HALL OF FAME

opa bato,jos malooo,jos malo,pa sam i najmladji hal of fame-ovac

Luka, pre nego što nastaviš da se raduješ, proveri ove tri stvari:

1. Ko je otvorio ovu temu?
2. Zbog čega modovi sada borave nešto duže nego obično ovde.
3. Zašto je dbqp hejter?

Evo ja imam etiketu hejtera.. hvala lepo... Ne znam koji je kriterijum za to, ali lik koji mi je skinuo jedno 15 glasova za minut zbog komentara pre neki dan nije okarakterisan kao hejter... toliko...

U pravu si...tom dečku je trebalo tačno po dve sekunde da pročita svaku tvoju definiciju i da je oceni,naravno negativno. Vidim da je još neke tako isto "ocenjivao"(i ja sam među njima) :-)))

polako bre, ovo je tek stupilo na snagu, nemamo mi brzinu deda mraza.

u prvoj poruci na ovoj temi zamenite reč "zauvek", sa "neko vreme". Naravno pod uslovom da duže vreme ne ponove zločin :)

Koje iznenadjenje... znaci i MENE je imao neko da hejtuje... ccc...
Vracam se s odmora, skocio sa 800kusur na 900kusur :)))

Kaizene, ko me je hejtovao??? :)

Delovanje evolucije na hejtere i priključenija

Tokom evolucije svi organizmi su se snalazili sa prirodnim neprijateljima ili u novonastalim okolnostima kako su najbolje znali i umeli,čak i oni najniži.Dogadjaj na Vukajliji koji moze delovati kao evoluitivni okidač je Kaisenovo dodeljivanje počasnog zvanja hejtera.
Dok su hejteri ranije kao mahniti dodeljivali minuse na sve definicije redom sada će početi kalkulacija.

Primer:
"Znači pazi,ako on ima 300 definicija,na dvesto mu dam minus a sto mu isplusiram,opet sam ga recn'o za stotku"

ovo sam napisao kao definiciju ali sam je obrisao,reko da ne dajem budalama ideju

Vidim drago vam je sto ste dobili po nekoliko pluseva posle uvodjenja ove mere.Nije to nista,cek da vidite kad ovi neproglaseni hejteri potrce da vam daju pluseve na definicije koje su vam postedeli.Sledeca moguca posledica je da ce i posten narod,kojem se iskreno ne svidjaju vase definicije pohitaju da vam dodele i koji plus da ne bude da su vam davali samo minuse.

Tako je to u prirodi,gde postoje vrata,tu je negde u blizini i kvaka.
Ovo resenje ce se ipak pokazati kao nadelotvornije.Samo mi se ne svidja kako je izgleda znak za hejtera.Posto je to vaspitna mera mislim da bi primerenije bilo nesto ovako:

http://img299.imageshack.us/img299/3433/hejterbanerdr6.gif

Haha sjajno :) I da u pravu si za znak, videću da ubacim ovo tvoje samo malo manje.

Imam pitanje.
Da li pod shvatanje hejta koje će onda biti primenjeno, se odnosi da je hejter onaj koji daje gomilu minusa, ili onaj koji daje minuse na dobre def zato što mrzi autora, ili oba slučaja, ili šta?

Hejter - onaj koji jednom autoru podeli minuse na sve (ili gotovo sve) definicije i to uglavnom u jednom zahvatu.

Samo mi je bilo čudno obeležavanje, na ovom forumu, Surovog kao hejtera. Jeste da je čovek dao gomilu minusa (extremnu), ali je to predstavlja njegovu kritiku date definicije. siguran sam da je svaku pročitao kojoj je dao minus, a da njegova odluka nema veze sa autorom...

Naravno, potpuno pogrešna procena Surovog.

Dakle smemo slobodno svi da dajemo minuse na definicije koje smatramo manje kvalitetnim, bez straha od nekog lova na veštice?

Ali prvo da ideš na čet da popiješ jedan lekić :))

Imaš nešto jače? Ubi me kašalj... :D