Koncerti

  1. On bi radije isao na 10 svirki po 200 dinara, nego da da za 1 konc 2000
    kod mene je obrnuto

  2. 7. april Slayer i Megadeth, karta kupljena, samo me smrt moze sprijeciti da ne odem

  3. imam veliku zelju da gledam kiss i alis kupera, ali tesko

  4. Zna li neko koliko je bilo ljudi na WS 2006. na Tasu?

  5. bas mi se ide na mejdene i slipknot.al bugarska -.-

  6. Fan pit za Priest i Snake me ceka! Ooh yeah! July 1st: SOME HEADS ARE GONNA ROLL!
    http://www.youtube.com/watch?v=Hmzgcs6peu8
    Voleo bih da Snake nastupi pre Priest-a jer jbg ovo im je oprostajna turneja, i nekako mi je heavy zvuk vise za kraj veceri :D

  7. Блок Аут у Панчеву, субота 2. април. 300 ђунти карта, 400-500 на дан концерта. Ја свакако идем, јер их још увек нисам чуо уживо, а није да нисам имао прилике.

    http://www.last.fm/event/1878418+Block+Out+at+Dom+omladine+on+2+April+2011#shoutbox

    Много исплативије него слушати их у БГ, на само пола сата аутобусом.

  8. @ Qwebeck I ja sam uzeo fanpit sa jos jedno 3-4 ortaka, i isto se nadam da ce biti prvo Zmija, pa Judin Svestenik.

  9. Ide li ko na Votersa u Zagreb?

  10. Pi govneta, dolazi ICED jebeni EARTH, a nema Barloua?! Mrš u pičku materinu bre. Pa ne možeš da pevaš pesme IE ako nisi Met Barlou. U kurac, a tako sam se obradovao..

  11. Dolazi KRiejtor na Exit,vuhuuuuu.Ce idete?:D

  12. Kreator sam vidio vec, one koji idu na Exit ocekuje kvalitetna svirka
    ps: necete vjerovati ali bio sam na Megadethu prije par dana i uhvatio sam znojnicu koju je bacio Dave Mustaine

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.