Koncerti

  1. Sutra cult! Jedva čekam... Ide neko?

  2. Јел' су Ганси били 23. септембра? Онда ни ја нисам од тад отишао на поштен концерт.

    Аха. У ком си делу био ? Ја због мањка лове на највишим трибинама, али сам толико феноменално место имао (само те ограда дели од амбиса). Џаба, на том и околном седишту сам затекао неколико младих људи, те нисам могао да их склоним све да сам хтео, па сам и ја некоме сео на место.

  3. jbte, ja sve vreme tripujem da je sonata žeMskinja.. o.0

  4. bte, ja sve vreme tripujem da je sonata žeMskinja.. o.0

    Ју. Зар ми тако ник делује ?

  5. Био сам у јефтинијем делу партера, отприлике код ограде са фан питом.

    Требао сам и на Вајтснејк мало да лудујем, ал' су ове говњаре од мојих пријатеља покуповале карте за фан пит, а нису ми ништа рекле, па сам сад у убеђењеу да се фан пит распродао, а нећу сам да идем.

  6. @sonata, aha :D
    @Božiću, tu i ja bila, skroz do ograde.. sa.. hm.. leve strane rekla bih.

  7. Био сам у јефтинијем делу партера, отприлике код ограде са фан питом.

    Својим очима сам видео како је њих пар ликова прелетело кришом ограду и улетело у фан пит. Све што су ''Секјурити'' могли је да га беспомоћно прате погледом, јер би хаос настао да су га јурили по фан питу.

  8. Е, јбга, ја сам био ка средини, али с десне стране, додуше и ако смо се срели, тад се нисмо ни познавали, уколико се сад рачуна да се познајемо.

    Видећу, можда није лоше отићи Стинга чути, а Сантана је 6. јула у Арени, бар ја мислим.

  9. Од свих најављених само ми Слеш делује примамљиво.

    Па не верујем, нисмо се могли видети због тога што сам ја скроз горе био, ако повучеш нормалу на бину па је улево накривиш једно 45 степени и замислиш да је та нормала стрелица, показаће ти место моје !

    Или сликовитије, од бубњара сам могао само палице да видим.

  10. Ја сам видео лика који је узео и скочио лику на леђа и преко рамена трчао и прескочио у фан пит, ал' су га ови убрзо пребацили назад.

  11. Ма хаос. Али моменат је био кад се Ексл огрнуо тробојком !

    А да, и без везе ми је било што нису свирали ''Јестердејз''

  12. Ја сам чуо већину ствари које баш, баш волим. Мада, раније их нисам готивио претерано, а и на сам концерт сам отишао ради доброг провода.

  13. ma.. ja bila sa drugaricama, kad smo videle eksela to je bilo vlaženje totalno.. mo'š misliti xD
    ali ono, bilo je fino.. za sve pare :)

  14. Кења ми се од ''ганси нису оно што су некад били'' типова...

    А и он јадан оматорео :)

  15. Кења ми се од ''ганси нису оно што су некад били'' типова...

    +1
    more, neka je još tol'ko stariji, on mi je prva ljubaf :D

  16. Нервира ме и став "ништа то није без Слеша". Нека скапирају да су се ликови разишли и да су квалитетни и ови са Роузом, а опет и Слеш је добар засебно. Предност Слеша је што нема Роузовог њакања, а опет то њакање је у неку руку оно што разликује Гансе од осталих.

  17. Да, Божић, слажем се...

    Не да су добри и они, они су фантастични, на челу са Ди-Џеј Ашбом !
    Они су много дуже без Слеша него са њим, тако да је ово сад најоригиналнија постава !

  18. Мени жао што Страмера никад нећу чути. Изгледа ни Штулића...

  19. uuu i ašba je isto do jaaajaa :D

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.