Koncerti

  1. Металхеди, је л' иде неко на Сантану?

  2. Не. Али зато једва чекам Краљевски апартман и Осми путник. Оу, је.

  3. U Kraljevu nastupaju MH sledećeg mjeseca, pa ko voli nek izvoli.

  4. Металхеди, је л' иде неко на Сантану?

    Ја сам хтео да идем, ал' био сам на Вајтснејку тако да ћу имати пара тек за Слеша.

  5. Hipnos

    Не. Али зато једва чекам Краљевски апартман и Осми путник. Оу, је.

    Kad? Gde? :D

  6. Моја провинција, за неких десетак дана. Мото скуп.

  7. Сантана на нивоу, за разлику од мене, нешто сам био нервозан. Без обзира на то, уживанција, плус више људи но што сам очекивао. Сантанина тазе жена није лоша, чим онакву грмљавину прави, сигурно је добра домаћица. Могли су још коју песму са актуелног албума, али не мари, просто од каталога какав је Карлосов, немогуће је направити лошу сет-листу.
    Али утисак вечери ми је Џими Клиф и његова екипа, људи су дефинитивно музичка дружина каквој бих волео да припадам.

  8. Ко је пропустио Креатор на Егзиту, тај не зна шта је метал концерт ни шта је circle-pit.
    Довољно је рећи да сам после свирке изгледао као да сам изашао из рудника Бановићи и да ме и сад боли свака кошчица док куцкам. Али, вредело је. Био је то најбољи метал концерт на којем сам био од 2009. (кад сам гледао Death Angel) и прошле године (кад сам гледао Deicide).

  9. Био и ја на Сантани. Свирао је, на моје одушевљење, и више него пар старијих песама међу којима и бесмртни Соул Секрифајс. Жена му и басиста победници вечери.

  10. Али утисак вечери ми је Џими Клиф и његова екипа, људи су дефинитивно музичка дружина каквој бих волео да припадам.

    Ју, ја сам једва чекао да заврше. :)
    Сантана био одличан.

    Синоћ на мејну Кејв кобјаснијо. А после и Лајбах стандардно бруталну болештину направијо.

  11. 31.јул... БГ Арена... Слеш... остварење сна !

  12. ide li jos ko na slasha?:)

  13. Ко је пропустио Креатор на Егзиту, тај не зна шта је метал концерт ни шта је circle-pit.
    Довољно је рећи да сам после свирке изгледао као да сам изашао из рудника Бановићи и да ме и сад боли свака кошчица док куцкам. Али, вредело је. Био је то најбољи метал концерт на којем сам био од 2009. (кад сам гледао Death Angel) и прошле године (кад сам гледао Deicide).

    Rekoh ja, Kreator grmi, meni su sto se tice moshpita bili bolji i od Slayer-a

  14. meni su sto se tice moshpita bili bolji i od Slayer-a

    lololololo

  15. Sto je odlozen ovaj rok festival u Krusevcu,zna neko?

  16. Gledo sam mnopge metal koncerte i nigde nie bilo kako se pravi aluminijum, Zasto to nema, zar to nie metal jebote

  17. Iron Maiden
    14.3.2007. - Beograd (Sajmište)
    10.8.2008. - Split (Poljud)
    10.2.2009. - Beograd (Arena)
    28.5.2011. - Frankfurt (Festhale)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.