Koncerti

  1. Измена: Јанковићу, можда Васкрсао?

    Њах, некако ми није у њиховом духу ''крунилица за куруз'' звука.

  2. Јеби га, млади блекери готиве тај модернији звук који нагиње ка блекенд дету. Иначе циљна група оваквим бендовима су људи од неких 15 до макс 20 година. Уколико си само мало старији, пробај да јавно изјавиш како си блек метал фан, а да те људи не гледају као имбецила. Кријемо се у својим јазбинама и пуштамо Дарктрон на слушке.

  3. burzum zna da su ovakvi koncertu omiljena mesta za okupljanje alternativnih emo cavulja zato ih i posećuje....

  4. Кријемо се у својим јазбинама и пуштамо Дарктрон на слушке.

    Как'и Дарктрон, ја сад пичим Рут.

  5. idemo po haustorima na svirke neoficijalnih sektaških bendova koji sviraju pesme unazad...

  6. idemo po haustorima na svirke neoficijalnih sektaških bendova koji sviraju pesme unazad...

    И то на жичаним инструментима од којих би и Шлиман урадио хед денс и фејспалм.

  7. Свиларе, које бре жене на блеку, где си ти то видео, кеве ти?

  8. које бре жене на блеку, где си ти то видео, кеве ти?

    Ја видо, очију ми!

  9. Ако се претходни албум звао ''Умро'' следећи ће се звати како?

    Prvi put bila moša, al sad stvarno umro

  10. Hoće li ko na Iced Earth? Karta je samo 2 iljade...

  11. Зна неко је л' истина да је Слеја требало да дође прошле/претпрошле године, ал' се слабо рекламирало и продали мање од 500 карата? Ортак ми сад прича, а ја фазон невера.

  12. Био трол вероватно.

  13. Не делује ми невероватно, тако сам неколико концерата пропустио само зато што информација крене од Београда, а заустави се негде код Батајнице.

  14. Znam da je Alice Cooper otkazao jer je prodao samo 800, za Sleju i ja sad tek čujem.

  15. I pocinje turneja Block Out-a...

  16. 'Оће л' ићи ко на Дрим Тиатр у Хунгарију у фебруару?

  17. Sleja jeste otkazao koncert '08 čini mi se, još nisam prežalio to...
    Edit:
    Kad tačno dolazi DT? Kol'ko karta? I je l' ima ono 18+ sranje?

  18. Ме'шчини 17. фебруара.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.