Koncerti

  1. Ona priča s Metalikom je definitivno trol? Nema sile da dođu?

  2. Sleja jeste otkazao koncert '08 čini mi se, još nisam prežalio to...

    Па јебему матер.

    Ona priča s Metalikom je definitivno trol? Nema sile da dođu?

    Сад каже 1. фебруар. Штекам паре за сваки случај, ал' не ложим се много.

  3. Трол, наџалос'.

  4. Ja odvojio kintu za Metaliku, saću da počnem da štekam za DT, a i rođendan mi je u to doba, valjda ću skupiti do tad ako i Metalika dolazi...

  5. Знао сам да је требало да одем у Загреб прошле године на Металику. А у пичку материну! Док Металика опет дође, Мејдени ће доћи још пет пута.
    МЕТАЛИКА ЗАСХТО НЕ ДОЛАЗИСХ ДЕЦХКО??

  6. Не сери да с' била?

    едит: Дрим Тиатр 200 јеври? лололол

  7. Нисам ја, бијо децхко.

    + shipping costs

  8. E ovo nisam očekivao...

  9. 'Bem ih u karte. K'o da je jebanje ukljuceno u cenu. Ne idem svejedno, ali preteruju.

  10. ПЛАС ШИПИНГ КОСТС читајте јебемумиша.

  11. Znači izlazi na nekih 230-250? Bez puta. A pare za preživljavanje tog dana i nisu toliko potrebne, u Budimpešti većina stvari mnogo jeftinija nego ovde.

  12. Pa ne isporucuju ti slona jebemmu.
    Bezobrazno skupo. To je skuplje od karata za Lejdi Gagu, Kis, ili ligu sampiona.
    Bezobrazno su se precenili organizatori.

  13. Е јебогаја, сконтах да су у тих двеста јевреја укључени трошкови доставе. Начи луда сам.

    http://www.eventim.hu/en/tickets/dream-theater-a-dramatic-turn-of-events-plus-special-guest-budapest-papp-laszlo-sportarena-291238/performance.html
    Ова најјефтинија око 25 евра.

  14. 52 evra je i podnošljivo, tol'ko sam izdvojio za Metaliku, ono što mene brine je njihovo suludo 18+ ograničenje na svakom drugom koncertu, a ja sam klinac, još uvek.
    Edit:
    IJU JA TEK SAD SKONT'O DA MI ROĐENDAN DOĐE PRE KONCERTA, JEBITE SE MAĐARI PREMAŠIĆU OGRANIČENJE!

  15. Плус 26 евра колико кошта воз до Будимпеште. Данас сам баш проверавала, иде ми се. И плус храна наравно.

  16. To e muzijka od boga prokleta

  17. Про-Пејн свира сад двајесчетвртог у Гану, сома ђунти уфур, има у Феликсу карте. Ето, ако неког занима, а није чуо...

  18. Ljudi nema Metalike. Onaj prvi sajt sto je najavio je obrisao post.

    Ide li neko na Vejder i Gorgorot u Novom Sadu?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.