Koncerti

  1. Карте за Мјеталику су биле два и по сома пре осам година, саће тек да ошуре.

  2. Ne lazi da je proslo 8 godina? :O

  3. ako prodaja pocinje 27 januara, sta mislite do kad ima fore da se kupe karte?
    otprilike...

  4. ja bih rekao do 31. jan. sedplase

  5. nagdjam, otkud ja znam, uopste ne zivim u srbiji lolol

  6. lololo nemoj me jebat....

  7. Сед сере, пази ако сам ја купио карту за Сабат 25 дана након почетка продаје, а пуштено је само 20 000 карата у продају и то је још јебени САБАТ, верујем да имаш до средине фебруара времена сигурно.

  8. kul, zahvaljujem.
    a ne zna se koliko ce bit pusteno karata?

  9. Па колико стаје глава на Ушћу? 20к?

  10. Колико треба.

  11. Nece vise od 3,3 i po iljade,pa da ga jebem.

  12. Тифа предгрупа!
    \m/

  13. По некој мојој процени биће фан пит преко пет сома, надам се да грешим. Ваљда неће бити опет бламажа што се тиче предгрупе.

    Секталика, Сабат, биће добра година чак и да се окине.

  14. Dobro je, imam jedno 8000 uštekano za novi komp, jer se ovaj raspada.
    Poenta je - jeb'o komp, odo da budem Metalika.

    Lepo je da pogledaš uživo ono na čemu si odrastao. Samo mi žao što ne mogu i na Sabat otići, mada realno, da je Dio živ, spokoj mu duši, išao bih na Sabat, ovako pozdrav Oziju iz zemlje Safari.

  15. Ја сам планирао да одем негде ван за лето, као за то штекао, али да му јебеш матер неће побећи.

  16. wojtek
    Карте за Мјеталику су биле два и по сома пре осам година, саће тек да ошуре.

    Контам да ће бити 3к (до 3,5) за партер, фанпит неће испод 5. М?

  17. Ако се добро сећам, први пут је фанпит имао исту цену као и остатак партера, а трибине су биле јефтиније. Само је био фазон да кампујеш испред улаза десет сати раније, па да покупиш оне розе ФП наруквице.

  18. Кренуле карте у продају. :)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.