Raznorazna pitanja

  1. Скини програм ScreenHunter. Бесплатан је, а веома једноставан и добар.
    http://wisdom-soft.com/products/screenhunter_free.htm

  2. Upravo skinula, super je. Hvala!

  3. Ako čovek jede salamu, uđe u autobus i podrigne zatvorenih usta, da li će njegovi saputnici osetiti salamu, tj. može li čovek da podrigne na nos?

  4. ja mislim da moze ili ja osjetim salamu na kilometar jer sam alergican na taj miris :DD

  5. O.k. a drugo pitanje je, kad zimi napolju prdneš, vidi li se dim iza tebe?

  6. ne. a da te pitam ja sad nesto- mozes li da pr'nes u visinu, a da zasmrdi u sirinu?

  7. Mogu. Kad se potrudim.

  8. Зна ли ико има ли негдје у Новом Саду и у Србији уопште да се купи бањалучко "Нектар" пиво?

  9. Ја сам га једне године видео на Бир Фесту, и то је то. Штета, одлично пиво...

  10. da li neko zna kako da nateram sebe da ostavim cigare?
    ne da mi se nešto:(

  11. OOooo, evo je tema za mene!

    Ako bi ukrali olovku iz banke,da li ste opljackali banku?

  12. Murbi, videli smo tvoje "hapšenje"...veselo....

  13. Да ли је икада забележено камерама место где престаје кишни облак , да се види јасно да на једном месту пада киша , а пар метра од тога не?

  14. Hvala majav :) !

    Peki, jednom sam prisustvovao tom dogadjaju, 10 metara ispred mene je pljustala kisa, a 10m odatle, gde sam bio ja - nista. tek posle par minuta poce i tu da pada. Ali bese klinac, nisam imao you tube opremu :).

    moje pitanje i dalje: Ako bi ukrali olovku iz banke,da li ste opljackali banku?

  15. Брате колко јако!

    Па по мени ниси опљачкао...пљачкање банке подразумева одузивање новца уз помоћ силе :)

  16. I ja sam par puta bio svedok sličnim pojavama.

  17. Peki, ja sam prisustvova' tome, i bilo je neopisivo. Uglavnom, vraćali se ja i majka sa aerodroma magistralom, i u grad padala kiša, a kako je aerodrom van grada, tamo ni kapi nije palo. I, kako je magistarala jedna pravina, na ulaz u grad pogodi šta? Ka' da je dio grada u koji je bila kiša prekriven sa nečim sivim, mokrim, strašnim. A pljuštao je grad bio, pa zamisli kako to izgleda kad posmatraš grad kako pada iz ravnice na koju bije Sunce (ljeto je bilo). Tu sam prvi put ośetio strahopoštovanje (ne, nisam naprasno počeo da vjerujem u Boga i izgovaram njegovo ime zbog toga, to je bio samo običan grad.).

  18. Бјежи јеботе, дођем на ову тему са неким важним питањем, прочитам претходне постове и заборавим шта сам хтио питати...

  19. Peki, moji ortaci su snimali to sa kišom.
    To se često dešava u Boki.

  20. Da li će da mi uspe ananas, ako ga posadim u sobu sa klima uređajem?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.