Raznorazna pitanja

  1. Stavila sam na profilnu sliku sa dildom i izbrisali ste mi je. Ovako nesto:
    http://farm3.static.flickr.com/2055/2378560071_4f3a6dd844.jpg

  2. Nisam, nemam takav. Ali ako budem kupila u buducnosti mogu li sliku sa njime okaciti?

  3. Ima ovakav u sexy šopu u Lominoj. Što se mene tiče, kači šta oćeš, al ne verujem da ostali dele moje mišljenje.

  4. Hahahaha Pufnice, bila si mi simpatična i ranije, ali od večeras te obožavam! :)

  5. Mislis u onom Srecni ljudi u trznom centru? Nebitno, daleko mi je.
    Mozes li pitati na vasem forumu?

  6. Може слика, али само са њим у акцији.

  7. Ni to ne biste dali, Peki, ne zezaj.

  8. Baš u tom. Pufnice, pitao sam na forumu, saćemo da vidimo šta kaže glas mod naroda.

  9. Шта те кошта да пробаш.

  10. Hvala puno.
    Nista me ne kosta, i to sto kazes;)

  11. Koliko smarate više sa bogohuljenjem.

  12. Ako staviš sliku u akciji i sklone, organizovaćemo demonstracije i traktorima blokirati skupštinu.

  13. Pekky, sta hoces, ja sam prva bila za to da se ne huli Draganino ime, a ti mi ovako vracas?

  14. Koliko smarate više sa bogohuljenjem.

    Ako ti veru poljulja jedan dildo, jebeš takvu veru.

  15. Izvini, Pufi, ali ajde da jedna osoba to radi, ali ako je odjednom postalo IN da je ceo sajt maltene u tom znaku, to zaista nije u redu. Hvala ti, ali opet...

  16. To ti se cini samo. Mnogo je vise vernika, samo sto se smanjuje broj primarijusa.

  17. С обзиром на то да овај дилдо јебе (што је очигледно), долазимо до закључка да и Бог јебе.

    Бог јебе!

  18. E ovako. Samo je peki klimnuo glavom, ostali ćute. Pufnice, meći belegiju na avatar. Ako je neko skloni, ti metni ponovo. Ako te neko banuje, odbanovaću te. Ako mene razmoduje kaizen, najebala si. :) Ostali, tišina, mojnete da spemujete temu, izdildovaću vas sve u rčma.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.