Raznorazna pitanja

  1. Hvala:*
    Ako te razmoduje moracu da ti prosledim dildo u upotrebi;)

  2. Nisam preterani vernik, al' nije mi uopšte jasan razlog sprdanja sa tuđom verom.

  3. Како туђом вером?

  4. Ja zapretih burgijanjem čmara za spem.

  5. Zaključih na osnovu njenog avatara da hrišćanstvo nije njena vera.

  6. A nije ni lepo vreme napolju...

  7. Zna li neko pesmu Sladjane Milosevic o tome kako se vraca kuci, penje se stepenicama svoje zgrade etc?

  8. Ja znam onu kad je ona kao neko plemstvo, pa se krlja sa onim drogerašom Dadom Topićem.
    Da ne misliš na tu?

  9. E ne znam onda :)

  10. Da li je to radnja spota ili su to reči pesme?

  11. Mene zanima da li je moguće konzumirati vino izvađeno iz vinskih podruma Rimljana? Da li je moguće da nešto ostane posle toliko vremena? I koje je najstarije vino koje ste probali?

  12. Mene zanima da li može da se skine ovo ograničenje od 50 poena za postere jer ovi manijaci dosadiše sa definicijama tipa :
    Romeo i Julija
    To je nekada bilo sad su Onur i šeherezada.

    Jelena Karleuša
    Debil

    itd.

  13. ajvare,radih u vel'koj vinariji. elem-može, ali ako su bila zakopana pod zemljom tipa u nekom podrumu ili pećini,na optimalnoj temperaturi i da su bačve bile dobro zavoskane.pa ako su potrefili sve alal im ...nisam čula o fenomenu vina iz doba Rima, prenosim znanje od iskusnog tehnologa sa kojim sam saradjivala.

    najstarije vino koje sam pila je iz 1956-e, al s obzirom da nisam ljubitelj vina već sam ga samo izvozila, jedan gutljaj koji sam uzela ništa mi nije značio...

  14. straja kg gle logiku :

    ako im dozvolimo da smaraju posterima mi ispastamo njima lepo.

    ako im zabranimo oni smaraju defkama mi ispastamo ali kara posteri- oni ispastaju. jebi ga zasto bi samo mi ispastali. ako imas predlog kako im zabraniti da smaraju sa defkama i posterima iznesi

  15. hahaha, ok logika ali ono, ja sam pre da branimo sajt nego da se nadmećemo u duševnom bolu :)
    pa šta znam, lepo staviš cifru 500 i onda sumnjam da bi uopšte bilo glupih postera na vukajliji, samim tim ne bi bilo ničega što će blatiti kvalitet sajta jer onaj ko skupi 500+ poena ovde sigurno ima bar malo mozga i humora...
    znam da je mnogo ali bre brate ubiše sa ovim defkama, a ima i još jedna loša stvar, sad ni ostali ok autori ne čitaju defke jer su sranje ali baš sranje nego se međusobno ocenjuju i to je to, par autora volim, njih čitam, jebeš najnovije, evo klikni na neku od pre sat vremena pa da vidiš skor.

  16. pa odavno se klinci prebacise sa defki na postere, stavi defku i poster u isto vreme i obrati paznju na broj glasova. ne znam sta da ti kazem, dok je bilo defke dana tada sam citao mnogo vise, procitam 2.3 smesne i onda imam volju da nadjem jos nesto interesantno. sad procitam desetak, ostavim neki hejterski komentar i to je to... jedino da vrate defku dana ali to nece da se desi. a ja licno planiram opet po popularnosti da pregledam defke od nastanka vremena, da vidim sta sam dobro propustio...

  17. pa vidis primetio sam to, nema postera ispod 100 glasova, ali zato nema defke preko 100 glasova! ja sam za najomiljenije ponovo, kvalitet isti, samo zanimljivije, ali kao sto ti rece, to su corava posla na zalost

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.