Raznorazna pitanja

  1. Џаба Бурзуме, чуо сам да је газда склонио у игре.

  2. Да ли су Мирјана Бобић Мојсиловић и Зорица Томић некада користиле преимућство чињенице да су близнакиње? Типа, једна смува фрајера, а друга се окористи њеним суџукoм.

  3. Ahahahahahahahaha, ne znam, ali mislim da bi bile lude da nisu :)

  4. Ako nisu jebale Tadića ja ne priznajem. Obe tako luče vlagu na njega, pogotovo MBM, to drugarstvo iz srednje ili samo sa faksa se baš nešto potencira, ako me razumete...

  5. Ја мислим да их је Дићта опеглао одједаред.

  6. Pa to sam i mislila. Bez trojke s bliznakinjama ništa.

  7. Још једно питање, овако, сексуално, да се тако духовито изразим...

    Да л' мислите да је Наташа икад доживела оргазам с Јеремићем?
    Ја мислим да он њу не уме да јебе.

  8. Ajd on je još mlad pa možda nešto i može...
    Ali šta je sa Danom i Vukom Draškovićem?

  9. Mislim da ona spava njega...

  10. da li neko zna zasto mi se ne ucitavaju datumi (kada su objavljivane defke/posteri, postovi na forumu itd)? umesto datuma pise "pre NaN dana".

  11. meni to radi kada se ulogujem preko Iexplorera

  12. to je to, na exploreru sam.. hvala brate

  13. se " ipo" pise sastavljeno ili odvojeno? npr riba ipo ili riba i po :D

  14. "и по", колко ја знам.

  15. ja sam bio ubedjen da je sastavljeno. dobro sto pitah. hvala wotek i gamby

  16. http://vukajlija.com/recnik/autori/20620
    zna li mi neko reći što je banovana ova autorka... i ako je nečiji dupli čiji

    HVALA

  17. Е овакооо примјетио сам да ми фале неке слике и ћале ми рече да је он то случајно обрисао -.- Користио сам неке Дата Рековери програме и добијем фајлове али не могу да их отворим ни са једним програмом.

    http://img577.imageshack.us/img577/3549/52853934.jpg

    Има ли помоћи?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.