Raznorazna pitanja

  1. Шта је то душа?

    I mene ovo zanima.

  2. hahahaha gambi ne može da se smiri dok ne sazna šta je duša

  3. kako se citira ovako kao gamby?

  4. Kucaš CITAT šta god oćeš i onda tatic (isto velikim slovima).

  5. gambi, otvorila sam temu za tebe. mwah!

  6. Uh baš je velikodušna :D

  7. Е, ја само да се јавим да немам појма ко је онај макицар или тако нешто, и да немам појма о каквом сајту прича човек. Мотика и Абракс спремају свој сајт, то се зна одавно, али Дог и ја(пошто смо поменути изнад) немамо ништа с тим. Ето, чисто да разјасним овде, јер сам добио 100 ПВТ-ова да дам људима линк до "свог сајта". Немам ја то, нити ме заболе. Фала на пажњи и останите уз први програм РТС-а.

  8. Mora da si mnogo štucao ovih dana...

  9. Аха, радио сам обе радње из глагола "штуцати" ових дана.

  10. Ja im lepo kažem u kafani da se ne lože da spremaš sajt, ali ljudi ne veruju. :)

  11. Гамби то сам и ја некима рекао, јер колико сам ја био упознат са причом Мотика и Абракс су све то склапали... Ал сам мислио да није трол због тога што ту информацију није знало пуно људи, бар ја мислим да није... Ето!

  12. Da ne otvaram novu temu, šta mislite o tome da dobiju ban svi koji od reči do reči prekopiraju već postojeće legendarne defke i postave ih zarad 50 poena? tipa http://vukajlija.com/a/274777 i onih nekoliko komada od juče

  13. Dobice ban kad tad... tako da ko da je bitno...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.