Raznorazna pitanja

  1. A ti si hani i srce dobio :)

  2. Ja ti spremio
    http://img403.imageshack.us/img403/2337/17517708.png

    pi bre...

    edit:
    Bio mi neki trip da ovo napišem, povukle me emocije.

  3. Zato što nije stajala.

    Kako misliš nije stajala?

  4. E šta ćete da radite sa ovim novajlijama kojima je jedini cilj da doguraju do 50 poena? Mnogo spemuju sajt.

    Predlažem da se nakon recimo 5 obrisanih defki za redom, onemogući pisanje na neko vreme takvim autorima. Realno smorilo me je čitanje glupih defki. Da ne otvaram novu temu kao predlog.

  5. Već je rekao kajzen da je ovo privremeno rešenje
    kakvo će biti trajno rešenje jel službena tajna
    edit što sam ja bio ubećen da je negde rekao da je ovo privremeno rešenje bože stvarno sam odlepio

  6. Нешто сам на некој теми поодавно прочитао о ''враћању'' под казном обрисаних дефки, које су исту одслужиле. Је л' то могуће?

  7. Ако је аутор показао примерно владање, тј. не прави срања, дефиниције ћу му се благовремено вратити.

  8. Ако је аутор показао примерно владање, тј. не прави срања,

    Каква срања, бановање и то?! Ја бих хтео једну назад ако може, ако је тај критеријум

  9. da li se klevetanjem smatra ako se u komentarima napiše da je tekst plagijat a nije sa vukajlije, kao npr. http://vukajlija.com/kako-pokazati-roditeljima-da-pasti-godinu-nije-smak-sveta/275515

  10. Za ovo nema ko ne zna, tako da ne bi trebalo... Ali ipak stavi neki link.
    Sigurno ima 1234541 sajtova sa tim tekstom.

  11. @ бури, није клевета.

  12. Da, a tekst je glup ko kurac đuture.

  13. шта је то курац ђутуре?

  14. Treba zarez između kurac i đuture. :)

  15. @buri

    Ne mora biti sa Vukajlije prepisano da bi bilo plagijat.
    Samo daš link i nema klevete.

  16. Каква срања, бановање и то?! Ја бих хтео једну назад ако може, ако је тај критеријум

    Дај бре, јебем му миша, одговорите, може или не може?
    Ако не, зашто?

  17. Što ti treba? Možda ti ja mogu pomoć

  18. Ма, питам модове нешто они ме кулирају :)

  19. O čemu se radi, reć ću ti ja odma' :)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.