Raznorazna pitanja

  1. Зато што си оставио оне смарачке, а ову уберкулоћу си уморио.

    (А што се оног дугма за брисање тиче: што нисте укинули ту опцију онима који су је злостављали, а оставили осталима? Мислим, вама би било лакше.)

  2. pa uberkuloća nije za sve. dovoljno je da ste je svesni vi koji ste je čitali u vreme kada je bila prisutna :) neću bacam bisere pred svinje haha

    (a što se tiče onoga za brisanje, nismo imali pojma ko je šta kliktao, samo koliko je puta neka def bila odabrana za brisanje, koliko se sećam, tako da ništa tu nije moglo da se utvrdi. haos bre)

  3. U čemu je fora sa Egiptom? Šta se tamo dešava i kako je počelo?

    Izvinjavam se, ali u poslednje vreme sam u Izolaciji...

  4. U čemu je fora sa Egiptom? Šta se tamo dešava i kako je počelo?

    "Ђосере, јебеш чување оваца. Ајде да клешемо овај пешчар у коцке и слажемо на гомилу."

  5. "Ђосере, јебеш чување оваца. Ајде да клешемо овај пешчар у коцке и слажемо на гомилу."

    L0L0L0L

    U čemu je fora sa Egiptom? Šta se tamo dešava i kako je počelo?

    Bilo sranje u Tunisu i videla žaba da se konj potkiva pa i ona digla papak

  6. Bilo sranje u Tunisu i videla žaba da se konj potkiva pa i ona digla papak

    Razumeo!

    (Za divno čudo... :D)

  7. Ja imam pitanje... Da li je neko primetio da je navala posterdžija koji skupljaju poene prošla i da se kvalitet definicija znatno popravio u odnosu na otprilike 2,3 nedelje? Ili se to meni čini?

    PS. Kostiću, neviđeno dojajan avatar

  8. Meni niko da odgovori na moje pitanje:
    Zasto pevac narodnjak Luis krije noge?

  9. Зато што нема ноге!

  10. Ne krije, video sam ga ja u farmerkama par puta, nego taj fazon fura, šta ti ja znam što. Vas dvojica, fejz i pajko ajde na kviz.

  11. Има длакаве ноге и папке на крају и не жели да људи тo знају. Као краљица од Сабе.

  12. Ајде страја да те дерем лолололол

  13. Sta ste mi obrisali od starih? Ne racunam ove od malopre, to je bila zajebancija.

  14. Ništa, pufnice.
    Da nisi pomiješala naloge? :)

  15. Pa i ja mislim nista, nego se tripovah da je broj bio 21. M?

  16. Ako hoćeš, mogu da t kopiram linkove svih sahranjenih pa da se uvjeriš.

  17. kako da promenim ime u pufnasta zločica a da nikom ne dam 200 dinara (odakle bre, samo jednu struju gorim)

  18. E, mozes:)) Ne zato sto ti ne verujem nego mi je nekako milo da gledam mrtvu decu moju;) Mozes na pvt;) A kad si tu molim te baci pogled i na profil Cara, da li ste mi tu nesto sahranili..

  19. Imam još jedno pitanje u vezi ovog ktitor naloga...Ako je već moguće uplatiti Izbosne, moram li uplatiti u dinarima ili mogu u ovim našim mardžonima, po zvaničnom kursu, naravno?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.