Raznorazna pitanja

  1. Да. Квалитетно информисање наглувих баба. :)

  2. Објаснио ја још давно. Само ме нико не јебе 5%.

  3. OK A sta ide na struju trola ili tranvaj i koja je glasovna promena u tramvaj?

    Da l stvarno tako brzo citaju majku im?

  4. Ajd ozbiljno ako ko bude znao neka mi javi. Nije za Vukajliju vezano.

  5. To se snimi pa se pusti ubrzano.
    Na struju je... trola.

  6. Puf trebaš otvoriti lepoto nalog na FB, tamo se nekako ipak bolje ponavlja srpski, ovo ovde je nakaradno, znaš. Pitam postoji li izraz za to sranje npr. vermut -snimanje zadnjeg kadra filma i sl. a ti meni objašnjavaš kako se to snima?!

  7. Najdraza Aurora,
    Moj post o snimanju je namenjen DylanDog-u.
    Sto se tice prve recenice- meni nije ni najmanje nakaradno sta je LegoKockar napisao, dala sam plus, a mozda stavila i u omiljene. Tebi ako jeste izvol'te na defku pa kaki govna tamo.
    I ne pricaj mi o pismenosti, 'leba ti, u iskusenju sam da pisem po monitoru crvenim markerom i ispravljam ti greske.
    Sve najbolje,
    Maja

  8. :))) ispravljaj slobodno, nemam ja pojma šta je lego napisao i o čemu ti pišeš, kakvu ti pismenost spominješ, omiljene, plus. Ne uvlači me u spem kruva ti.
    Pa da ponovim ako ko zna, verovatno je vezano za marketing neka mi javi...

  9. Dosta trtljanja, žene velike i male!
    Nek se javi neko ko zna odgovor, a vi mršte na defke, opasno zabušavate sa ocjenjivanjem, ccc! :))

    Ne uvlači me u spem kruva ti.

    Ni mene, 'leba vam. :)

  10. Postoji li medicinski naziv za stalnu potrebu za koškanjem i provociranjem kod žena?

  11. Mислим да такав израз, који је искључиво везан за жене, не постоји. Бар није постојао кад сам ја у школу ишла. :)
    Често се та "свађалачка настројеност" наводи као само један од симптома, као што је случај код, на пример, пасивне агресије (а то је више домен психологије, него медицине).

  12. МИЛАААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!

  13. Хмм, пргавица?

    ЕДИТ: Војвођанка, војвођанкси синдром?

  14. Војвођанка, војвођанкси синдром?

    Kako je duhovit :)

  15. Да питам...
    Зна ли неко како се зваше она емисија о рачунарима с почетка двеиљадитих где водитељка прича о компјутерима и о томе како су они много моћни, како на флопи диск може да стане цела књига и како је тастатура улазни уређај са 20343 дугмића где сваки представља по један карактер? Млого сам је волео!

  16. Да није Поларотор?

  17. ja bi rekao da je interfejs, oni su bas matori :D

  18. Биће да је та, Поларотор постоји од пре вас двојице :)

  19. pa dobro sta sad :D znji pogledaj ovde www.interfejs.tv

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.