Raznorazna pitanja

  1. Баш ме Поларотор малопре и подсети на ту емисију. Е сад, да л' је Интерфејс не знам. Углавном, овај линк зајебава, али сумњам да нуди податке из двеиљадите године. :)
    А негде сам изгуглао да је можда и ''PCTV''. Сећам се баш да је у свакој емисији ''Персонални рачунар'' био главна фаца, тако да је могуће.

  2. Jel ima tema sa omiljenim stihovima?

  3. Зна ли неко како се зваше она емисија о рачунарима с почетка двеиљадитих где водитељка прича о компјутерима и о томе како су они много моћни, како на флопи диск може да стане цела књига и како је тастатура улазни уређај са 20343 дугмића где сваки представља по један карактер? Млого сам је волео!

    Жњи, ја знам за једну такву емисију, водила је нека плавуша на Политици. Ал то је било крајем деведесетих, не с почетка двеиљадитих.

  4. Ne mogu da promenim avatar, kaze Slika nije u listi? o.O

  5. Или није подржан формат.

  6. Метни мој, Мајо. Мислим аватар лоло

  7. Wojtek, u pravu si, pokusavam da ubacim mp3 ;/

  8. Ајде, ајде, метни педерски смајли да знам да се не љутиш.

  9. Boze, ljutim? Pa ja te pozvah da ga metnes, a ti mislis da se durim?

  10. Aj opet ....

    Kako se zove ova vrsta postera? Mislim jel imaju neki naziv?

    http://freecodesource.com/myspace-graphics/images_db/805/prod_187_1699.jpg

  11. Posteri narandzaste pozadine?

  12. Ја сам укуцао ово и изашло ми је то што ти тражиш. Ал вероватно постоји неки бољи назив.

  13. Pufnice duhovita si -.-

    @Wojtek fala , izgleda da ne postoji poseban naziv.....i ja sma pokušavao sa tim forama vintage,old ,old fashioned.....

  14. Pjer, to i jeste naziv. Vintage. Sta hoces?
    E ako si drkos idi prijavi me opet za Zbog da jedes govna. Evo reci cu i tebi- Pjer, zbog da jedes govna.

  15. Ајде, ајде, без нервозе. Изљубите се, да се буде фино.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.