Prijava

Dobro Mensure necu da te vise zajebavam. Moj brat od 10 godina ima isti problem, jebote znoji se ko svinja. Nije bitno da li se kupa, sto naravno radi, ali ne pomaze jer se opet lako oznoji. Resenje nemam. Takodje nemam tih problema jer kolko god trcao, skakao po najvecoj vrucini necu se oznojiti hehehe. Srecno

E probaj da se izmazes spermom ono ce da zapekne pa valjda nece vise

Proba' Vule, al' ne ide, nemam ja tol'ko sperme u njega. Aj učini bratu i napuni koju bočicu pa mi pošalji poštom, ja snosim troškove.

Hahahahha naravno sajber brate. Oces da stavim u plasticnu casu od jogurta ili u nesto drugo?

Nemo' u čašu od jogurta, da je kojim slučajem greškom ne popijem, pa onda da moraš da mi šalješ novu turu.

hahahaha... a da pozajmim malo od drugarica? :)

pa cu im ja jednom prilikom vratiti, ugradnja besplatna

Može i to Vule, samo im reči neka koji put odvoje od usta, pa ću im bit' doživotno dužan.

Мешо, и ја се знојим ненормално. Ових дана се туширам по 3-4 пута дневно, и то хладном водом. Јебига, такав метаболизам. Неко вишак енергије из хране претвара у сало, а неко у чисту топлоту. То је у суштини добро. Здравије је, а и знојем се избацује велики део токсина из организма.
У сваком случају, решење је клима уређај. :)

Пробај да се истушираш што топлијом водом, врелом! Мени лети, кад су зајебате врућине, ладан туш помаже само привремено, док сам под њим, чим изађем још горе него што је било. Врео је кева Невенка за на дуже стазе Б)

Poslušaću i Džimija i Laba, jednu stranu ću da kupam hladnom a drugu toplom vodom, pa ću viđet' što mi bude bolje palo.

Da li je pošteno dodavati centimetar na visinu i oduzimati jedan od broja kilograma? :)

Samo ako istovremeno obavljas obe radnje. Pojedinacno ne moze.

pre nego postavim pitanje, zamolila bih da se ne zezate nego da mi odgovori neko ko misli da može da mi bude od pomoći.
naime, ima jedno 3 dana kako mi se gasi lap top, sam od sebe. upalim ga ponovo i radi, ali u toku dana sigurno 2-3 puta se gasi. nekad nakon pola sata, nekad odmah pri paljenju, nakon 5 min, nema pravila. trenutno nisam u mogućnosti da ga nosim na popravke pa me interesuje da li zna neko šta mu je?
hvala

Najbolje bi bilo da nađeš vremena da ga odneseš negde u servis. Ako mu ne daš infuziju može da padne u komu.

a nemam gde trenutno, možda za desetak dana a bojim se da će mu biti kasno. šta bi moglo da bude?

Može mu biti svašta. Najbolje je da ga neko pogleda i utvrdi da li je softverski ili hardverski problem pa ako zna, da u skladu sa svojim znanjem uradi nešto po pitanju rešavanja problema. Mora neko ko zna, da vidi gde je problem. Ovako može da se nagađa ali mu ti ne možeš ništa sama.