Prijava

Hvala Bogu, tu je papir i olovka, pa se misao zagubiti nece.
Mada, ja sam prilicno nesigurna oko definisanja, pa kada mi defka "prespava" deluje mi glupo. Tako, da sta reci, nego da je ideja odlicna! :)))

Skor 32-27, ali ostaje na profilu jer je u plusu. Plus po plus = prva strana.
Nije mi dobro kad pročitam šta pišu ti popularni. Oni bi kao trebalo da daju primer novim članovima kako se piše.

Некада су ме нападали што бришем дефиниције са скором мањим од 30 јер, ето, гањам просек.
Данас ме нападају што НЕ бришем дефиниције са скором од 15 јер, ето, гањам плусиће.
Идиотлук.
Да ми је до плусева не бих за 15 дана написао 10 дефиниција већ 75.

И да, зна се ко су ти аутори на које се треба угледати, тако да се нико неће зајебати и покупити МОЈЕ лоше манире.

Кога боли ђока за скор, ево, ја прошле недеље написао можда своју најбољу (по мени) дефиницију, а прошао са скором од једва плус 20. Додуше, у међувремену сам доби доста плусева и пар омиљених па је и пребацила плус 30.

Но, није ствар у томе, ајде да се вратимо на тему. Ја сам да се ограничи на 2, можда чак и на једну дневно због аутора који схватају под обавезно да дневно искењају пет говнета овде, иако им модови од та пет обришу после десетак сат четири дефиније.

Требало би и да се уведе за такве ауторе да модови могу да им блокирају постављање дефиниција.

Против.Зато што ми смета.Повисите на 10 дневно.

ajde sad ovako. vi stariji. kad je vukajlija bila najplodnija i najkvalitetnija po vasem misljenju? ja cu da vam kazem. a vi ne lazite sebe i ne filtrirajte istinu.

kad je bilo NO LIMIT za defke, e tad... razmislite...

stalno slusam zalopojke za tim vremenom... i sta cemo sad?

Gle, opet ovo. Dokle više, majku mu staru?

Može bit', ali ipak ne

Ја сам за потпуно кидање дефиниција и постера. Прво треба натерати све чланове да прочитају све досадашње дефиниције и онда им омогућити да пишу 1 дефиницију месечно. Да седе данима и размишљају о томе шта би се неком свидело и на шта би ћорнули највише плусића и срцића. Е а онда, да то пошаљу Врховној вукајлијашкој цензурској комисији такорећи ВВЦК-у и тек уколико они одобре ту дефиницију, да се та дефиниција пушта у промет.

Je li Tosene, a sta cemo mi koji kidamo kako definisemo? Aj odgovori na to pitanje! I mojne filozofiras mnogo :)

ko zna da piše zna, ko ne zna, nek nauči :)))
šalim se. ma, postoje neki autori koji nikad neće skontati smisao vukajljije, postoje oni koji vremenom nauče i oni kojima prosto ide.
ali vukajlija postoji već 3 godine, gotovo sve teme su iscrpljene, retko ko sad može nešto da definiše a da ne bude plagijat. ili makar poluplagijat.
za to sam da se smanji limit na minimum, ja bih to svela na jednu nedeljno, al ko mene pita :)
nekad pročitam na jednoj strani deset definicija od svega dva autora, ispucaju sve , istresu ih, ja krenem da minusiram, posle mi bude žao. al šta ću, minus je za njihovo dobro .:)
pobegoh od teme sad...